آسیب جدی اصناف کرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت

به گزارش مجله زیتوا، عضو و سخنگوی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با طرح این موضوع که چه دلیلی دارد جلسات هیات عالی نظارت پس از روی کار آمدن چند وزیر و دو سرپرست، همچنان تشکیل نشود؟ گفت: از مدتی پیش از دوران وزارت محمد شریعتمداری و رضا رحمانی و نیز دوران دو سرپرست پیشین و فعلی در وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، همچنان هیات عالی نظارت تشکیل جلسه نداده است.

آسیب جدی اصناف کرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اتاق اصناف ایران، مجتبی صفایی اظهار کرد: ما نباید طوری رفتار کنیم که اصناف گمان کنند به حال خود رها شده اند. در حال حاضر به موجب شرایط پیش آمده از شیوع کرونا و دیگر مسائل و گره های اقتصادی اصناف بیش از هر زمان دیگری نیاز به برگزاری این نشست ها دارند.

وی با بیان اینکه، دبیرخانه هیات عالی نظارت، مجری مصوبات هیات عالی نظارت است و این هیات از چند سال پیش تا به امروز جلسه ای تشکیل نداده است، شرح داد: پس دبیرخانه هیات عالی نظارت چه مصوباتی را اجرا می کند؟ قبل از شیوع بیماری کرونا این جلسات تشکیل نشد و این دوران گذشت؛ اما امروز این سوال مطرح است که آیا مسئولان اقتصادی کشور در شرایط شیوع کرونا، نیازی به تصمیم سازی های جدید در حوزه اقتصاد خرد نمی بینند؟

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران همچنین با بیان اینکه در شرایط کرونا، ستاد ملی مقابله با کرونا را تشکیل می دهیم اما هیات عالی نظارت غایب است، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به تشکیل جلسه هیات عالی نظارت داریم تا به اصناف کمک کنیم اما تعطیلی آن موجب شده که دیگران تصمیماتی برای اصناف بگیرند و در بسکمک از این تصمیمات نظرات اصناف لحاظ نشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 909

به "آسیب جدی اصناف کرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسیب جدی اصناف کرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید