اختلال در کار پلیس آلمان به دلیل شیوع کرونا در بین نیروها

به گزارش مجله زیتوا، شیوع ویروس کرونا در بین نیروهای پلیس آلمان کار این نهاد امنیتی مهم در این کشور را دچار اختلال نموده و بسیاری نیروها را خانه نشین نموده است.

اختلال در کار پلیس آلمان به دلیل شیوع کرونا در بین نیروها

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کرونا همچنان در آلمان جولان داده و قربانیان بیشتری گرفته و محدودیت های بیشتری ایجاد می نماید.

خبرها حاکی از آن است که بیش از 120 نفر از نیروهای پلیس آلمان تا به حال به این ویروس مبتلا شده اند. به این ترتیب نیروهای پلیس در ایالت های آلمان به صورت فزاینده ای تحت تاثیر این ویروس قرار می گیرند.

شمار کارکنانی که در اثر شیوع این بیماری سر کار نمی آیند هم رو به افزایش است. بیش از 1500 نیروی پلیس آلمان در حال حاضر در قرنطینه هستند.

این خبر را روزنامه دی ولت آلمان روز پنج شنبه با آنالیز که از 16 ایالت این کشورانجام داده بود منتشر کرد.

بر این اساس در ایالت بادن- وورتمبرگ با 30 مورد تست کرونای مثبت در بین کارمندان پلیس بیشترین آمار ابتلا در بین این نیروها گزارش شده است.

این مسئله اختلال زیادی در کار نیروی پلیس آلمان ایجاد نموده چرا که صدها افسر پلیس دیگر را به قرنطینه فرستاده و آن ها همچنان منتظر نتیجه آزمایش خود هستند.

با وجود اینکه در بسیاری ایالات از نیروهای پلیس خواسته شده است که مرخصی نگیرند و سر کار بیایند، اما بحران کرونا در بعضی ایالات محدودیت هایی را در کار نیروهای پلیس ایجاد نموده و بعضی پست های پلیس بسته شده است. در بسیاری از ایالات آلمان هم آموزش نیروهای پلیس موقتا به دلیل شیوع کرونا به حال تعلیق درآمده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 576

به "اختلال در کار پلیس آلمان به دلیل شیوع کرونا در بین نیروها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلال در کار پلیس آلمان به دلیل شیوع کرونا در بین نیروها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید