استراتژیست معروف آمریکایی: ترامپ در انتخابات 2020 شکست می خورد

به گزارش مجله زیتوا، ایرنا نوشت: استراتژیست برجسته حزب دموکرات اظهار داشت که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شکست تاریخی و خفت باری را متحمل می شوند.

استراتژیست معروف آمریکایی: ترامپ در انتخابات 2020 شکست می خورد

به گزارش سازمان خبری آمریکایی راواستوری، ستنلی گرینبرگ در توضیح محتوای کتاب جدید خود با عنوان شکستن حزب جمهوریخواه، به این مساله می پردازد که ریاست جمهوری ترامپ، افکار عمومی را به نفع دموکرات ها تغییر داده و رای دهندگان میانه رو را از حزب جمهوریخواه دور نموده است.9109

وی اضافه کرد: آنچه به وقایع سال 2016 انجامید، این بود که ترامپ پایگاه جنبش حزب چای حزب جمهوریخواه را برعهده گرفت و آن را با اوانجلیست ها (مسیحیت انجیلی) متحد کرد.

گرینبرگ گفت: انتخاب ترامپ به شکست حزب جمهوریخواه به دلیل تسلط جنبش چای و اوانجلیست ها بر این حزب، سرعت می بخشد، افرادی که مدارا نمی نمایند و آمریکای چند فرهنگی را بخشی از آینده ما نمی دانند.

وی اضافه کرد: همچنین تصور می کنم که این مساله به حس مقاومت از سوی مردم می افزاید و سطح آگاهی مردم از ارزش هایشان و وقایع رویداد را بالا می برد.

از این رو این استراتژیست، پیروزی بزرگی را برای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا پیش بینی کرد.

پنجاه ونهمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 13 آبان سال 1399 (سوم نوامبر سال 2020) برگزار می گردد.

حدود 14 ماه به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مانده و حزب دموکرات پس از برگزاری مناظرات خود بین 20 نامزد، در نهایت قادر شد به یک فهرست 10 نفره از نامزدها دست یابد.

در همین حال، سومین مناظره میان 10 نامزد اصلی حزب دموکرات برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا برگزار گردید و در حالی به انتها رسید که براساس نظرسنجی ها، جو بایدن معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا اکثر آرای موافق را در افکار عمومی کسب نموده است.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 114

به "استراتژیست معروف آمریکایی: ترامپ در انتخابات 2020 شکست می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژیست معروف آمریکایی: ترامپ در انتخابات 2020 شکست می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید