انتقاد تند یک نماینده از رفتار زننده معاون پارلمانی بعضی وزارتخانه ها ، دلال بازی می نمایند!

به گزارش مجله زیتوا، نماینده تهران در مجلس از رفتار معاون پارلمانی بعضی وزارتخانه ها انتقاد و نیکزاد نایب رئیس مجلس نیز تاکید نمود: اگر مواردی را اعلام کنید، قطعا هیات رئیسه به قسمی که خورده پایبند است و آن را پیگیری خواهد نمود.

انتقاد تند یک نماینده از رفتار زننده معاون پارلمانی بعضی وزارتخانه ها ، دلال بازی می نمایند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، بیژن نوباوه نماینده تهران امروز چهارشنبه اول مرداد ماه در صحن علنی مجلس طی تذکر شفاهی با اشاره به اهمیت حفظ شأن و صندلی مجلس گفت: در پاسخ به آقای ذاکر نماینده محترم ارومیه باید بگویم اگر چه در اقتصاد، سیاست و فرهنگ ما دلال بازی وجود دارد، اما متاسفانه امروز این دلال بازی وارد مجلس و خانه ملت هم شده است.

وی اضافه نمود: برخوردهای معاون های پارلمانی بعضی وزارتخانه ها به قدری زشت و زننده شده که دلال بازی می نمایند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در کمیسیون ها در حال انتخاب ناظر هستیم. اما بعضی از این معاون ها در پشت سر تعدادی از افراد انتخاب شده می گویند این افراد توانایی انجام تعامل با دولت را ندارند.

وی خطاب به رئیس جلسه توضیح داد: آقای نیکزاد! اگر شما با این افراد که از سازمان های مشهور هستند برخورد نکنید، قطعاً این مسئله رسانه ای خواهد شد. در گذشته چنین جرمی صورت گرفت و آن معاونت پارلمانی را بیرون کردند. اگر چنین برخوردی هم اکنون انجام نشود، چه تضمینی برای حفظ صندلی و شأن مجلس وجود خواهد داشت. اگر این مسئله در هیات رئیسه اصلاح نشود، به سرعت این موضوع را رسانه ای خواهم کرد و خواهید دید چه عواقبی بر این سازمان مترتب خواهد بود.

علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: شما جانباز بزرگواری هستید، اگر مواردی را اعلام کنید، قطعا هیات رئیسه به قسمی که خورده پایبند است و آن را پیگیری خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 853

به "انتقاد تند یک نماینده از رفتار زننده معاون پارلمانی بعضی وزارتخانه ها ، دلال بازی می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند یک نماینده از رفتار زننده معاون پارلمانی بعضی وزارتخانه ها ، دلال بازی می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید