باند مهاجمان مسلح به منزل فرمانده شاخه نظامی جریان صدر دستگیر شد

به گزارش مجله زیتوا، یک مقام امنیتی عراق اطلاع داد مهاجمان مسلحی که چند روز پیش با حمله به منزل یکی از فرماندهان شاخه نظامی جریان صدر فرزند خردسال او را به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

باند مهاجمان مسلح به منزل فرمانده شاخه نظامی جریان صدر دستگیر شد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ترک اصل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک مقام امنیتی عراق از دستگیری باند مسلحی اطلاع داد که با حمله به منزل یکی از فرماندهان سرایا السلام شاخه نظامی جریان صدر در شهر الکاظمیه در شمال بغداد منجر به کشته شدن کودک او شدند.

پایگاه خبری بغداد الیوم به نقل از این مقام امنیتی گفت: اطلاعات فرماندهی سرایا السلام با هماهنگی دفتر مبارزه با جرایم در الکاظمیه پیروز شدند مجرمانی را که به منزل جمال الدریجی ملقب به ابوزهراء فرمانده تیپ پنج سرایا السلام در شهر الکاظمیه حمله کردند دستگیر نمایند.

وی اضافه کرد: از این مجرمان ادوات جرم هم کشف و ضبط شده است و آنها الان در دفتر مبارزه با تروریسم شهر الکاظمیه هستند تا بازپرسی ها از آنها کامل شده و سپس به طرف های قضایی تحویل داده می شوند تا به جزای عادلانه اعمال خود برسند.

عناصر مسلح نقاب پوش با حمله به جمال الدراجی، فرمانده تیپ پنج سرایا السلام، اقدام به تیراندازی کردند که بر اثر اصابت گلوله به دختر خردسالش به نام رقیه به کما می رود و بعد از سه روز بستری در بیمارستان فوت می نماید.

مهاجمان مسلح با حمله به منزل ابوزهراء دختر بچه او را کشته و یکی دیگر از اعضای خانواده اش را به شدت رخمی کردند و پا به فرار گذاشتند.

هنوز انگیزه این حمله معین نشده است. بعضی منابع آن را به دشمنی شخصی ربط داده و بعضی نیز به استناد به منابع نزدیک به جریان الصدر، این حادثه را سرقت مسلحانه دانسته اند.

سرایا السلام، شاخه نظامی جریان الصدر عراق طی چند سال جنگ عراق با تروریسم و داعش، تحت فرمان نیروهای الحشد الشعبی خدمت می کرد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 749

به "باند مهاجمان مسلح به منزل فرمانده شاخه نظامی جریان صدر دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باند مهاجمان مسلح به منزل فرمانده شاخه نظامی جریان صدر دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید