ترامپ وبسایتش را راه اندازی کرد

به گزارش مجله زیتوا، رسانه ها گزارش دادند، رئیس جمهور سابق آمریکا اقدام به راه اندازی سایت رسمی خود با هدف ارتباط پیدا کردن با حامیانش و برجسته ساختن دوران ریاست جمهوری اش نموده است.

ترامپ وبسایتش را راه اندازی کرد

این وبسایت با آدرس www.45office.com در صفحه نخستش چند تصویر از ترامپ به همراه چهره های مختلف از جمله همسرش ملانیا ، اعضای ارتش و رهبران کشورهای دنیا در مراسمهای مختلفی که در دوره ریاست جمهوری او برگزار گردید، قرار داه است.

در صفحه نخست این وبسایت در پیامی نوشته شده است: دفتر دونالد ترامپ متعهد به حفظ میراث فوق العاده دولت ترامپ ضمناً پیشبرد دستور کار اول آمریکا است.

در این وبسایت در قسمت درباره متنی 850 کلمه ای در مورد دوره ریاست جمهوری او استفاده شده که در آن چیزهایی که ترامپ اغلب به عنوان بزرگترین دستاوردهای ریاست جمهوری اش از جمله در زمینه های انرژی، امنیت مرزی، تقویت ناتو و دیگر ائتلافهای بین المللی و پاسخش به همه گیری کروناویروس ذکر می کرد، برجسته شده اند.

این وبسایت اشاره ای به رسوایی های متعدد ترامپ، تحقیقات ضد فساد مختلفی که علیه او راه افتاده اند، دو استیضاح او و حملات مختلف اتفاق افتاده علیه نهادهای دموکراتیک در طول دوره ریاست جمهوری او نکرده است.

معین نشده شده که این وبسایت کی قرار است فعال گردد.

چندی پیش جیسون میلر، یک سخنگوی کمپین 2020 ترامپ در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفته بود که این رئیس جمهور سابق آمریکا میخواهد پلتفرم شبکه اجتماعی متعلق به خودش را در عرض دو تا سه ماه آینده راه اندازی کند.

در پی حمله ششم ژانویه گذشته اوباش حامی ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا فعالیت این رئیس جمهور سابق آمریکا در توئیتر، فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی ممنوع شد.

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1307

به "ترامپ وبسایتش را راه اندازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ وبسایتش را راه اندازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید