حمله به مزدوران سعودی با موشک زلزال ، پاسخ الحوثی به ادعای آمریکا درباره عملیات بقیق

به گزارش مجله زیتوا، یگان موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، مراکز تجمع مزدوران سعودی در استان حجه یمن را با موشک زلزال 1 هدف قرار داد.

حمله به مزدوران سعودی با موشک زلزال ، پاسخ الحوثی به ادعای آمریکا درباره عملیات بقیق

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک منبع نظامی یمنی به شبکه المسیره گفت: واحد موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن محل های تجمع مزدوران سعودی در منطقه حیران در استان حجه را با دو فروند موشک و گلوله های توپ هدف قرار دادند که به کشته و زخمی شدن شماری از آنها منجر شد.

وی اضافه کرد: واحد تک تیرانداز ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز توانست پنج مزدور سعودی را در جنوب منطقه حرض در استان حجه یمن به هلاکت رسانده یا زخمی نماید.

یک منبع نظامی دیگر نیز گفت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در عملیاتی گسترده چند موضع در شرق منطقه حیران را به کنترل خود در آوردند.

پاسخ الحوثی به واکنش آمریکا درباره عملیات بقیق

عضو شورای عالی سیاسی یمن به گفته های مقامات آمریکایی درخصوص عملیات پهپادی اخیر ارتش و کمیته های مردمی یمن علیه تاسیسات نفتی بقیق و خریص در عربستان پاسخ داد.

محمد علی الحوثی در توییتی نوشت: آمریکا با این گفته هایش تایید می نماید که فقط به دنبال تامین اهداف خود در منطقه است و هم و غم اول آمریکا این است که چطور ماجراجویی های خود را به زیان دیگران اجرا کند؛ دیگرانی که آمریکا به روی آنها می خندد تا آن را دستاورد تلقی کند و با گفته هایش باج خواهی می نماید.

وی تاکید نمود: هیچ راه برون رفتی برای آنها نیست؛ مگر اینکه واقعیت را درک نموده و خود را مجبور به همزیستی با این واقعیت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 111

به "حمله به مزدوران سعودی با موشک زلزال ، پاسخ الحوثی به ادعای آمریکا درباره عملیات بقیق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله به مزدوران سعودی با موشک زلزال ، پاسخ الحوثی به ادعای آمریکا درباره عملیات بقیق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید