خبرنگاران انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد

به گزارش مجله زیتوا، مشهد- خبرنگاران- بخش انتشارات و تولیدات فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

خبرنگاران انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی عصر پنجشنبه در این باره به خبرنگار خبرنگاران گفت: 30 عنوان کتاب گردشگری برای 30 شهرستان استان تهیه شده و از هر عنوان کتاب هزار نسخه چاپ شده و در مجموع 30 هزار نسخه کتاب گردشگری شهرستانهای خراسان رضوی به زبان فارسی و انگلیسی چاپ شده است.

ابوالفضل مکرمی فر اضافه نمود: 61 تور مجازی سه بعدی از جاذبه های میراث فرهنگی استان خراسان رضوی نیز تهیه و روی پرتال اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان بارگذاری شده است.

وی ادامه داد: 63 عنوان پوستر هم از میراث فرهنگی، صنایع دستی و جاذبه های گردشگری استان تهیه شده و از هر کدام هزار نسخه و در مجموع 63 هزار پوستر به چاپ رسیده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: 83 کلیپ تایم لپس از جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان نیز تهیه شده و فیلمهای مستند از خراسان رضوی و معرفی شهرستانهای تربت حیدریه و خواف نیز ساخته شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1242

به "خبرنگاران انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید