خبرنگاران ترامپ رای گیری پیش رو را فاسدترین انتخابات آمریکا دانست

به گزارش مجله زیتوا، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا که همیشه تقلب در انتخابات 13 آبان را مطرح نموده است، بار دیگر گفت: رای گیری پیش رو، فاسدترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواهد بود.

خبرنگاران ترامپ رای گیری پیش رو را فاسدترین انتخابات آمریکا دانست

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ که هنوز در بستر بیماری کرونا و تحت نظر در کاخ سفید است، شامگاه سه شنبه در صفحه توئیتری خود نوشت: هزار و 100 نفر از ساکنان کارولینا فرم های ثبت نام انتخاباتی نادرستی را دریافت می نمایند. 2 هزار رای دهنده در بخش لس آنجلس برگه های رای ناقص بدون هیچ راهی برای رای دادن به رئیس جمهوری دریافت کردند.

وی با بیان اینکه این مشکل در سراسر آمریکا وجود دارد، اضافه نمود: اینجایی است که می رویم. این انتخابات، فاسدترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواهد بود.

رئیس جمهوری آمریکا پیش از این هم در صفحه توئیتری خود نوشته بود: ما باید اطمینان حاصل کنیم که انتخاب شفاف است، اما مطمئن نیستم که بتواند اینگونه باشد.

ترامپ که از مخالفان رای گیری به شیوه پستی است، اظهار نموده بود: دموکرات ها انتخابات 2020 ما را دستکاری می نمایند! اما اشاره به این مطلب اقدام جدیدی نیست. رئیس جمهوری آمریکا هفته ها مدعی است که اسناد انتخاباتی چندین بار برای شهروندان آمریکایی ارسال شده و این خطر تقلب در انتخابات را به شدت افزایش می دهد.

وی در جمع طرفداران خود هم مدعی شده بود متقاعد شده است تنها با تقلب در انتخابات ممکن است رای خود را از دست بدهد. با این حال کارشناسان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات این ادعا را رد می نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 977

به "خبرنگاران ترامپ رای گیری پیش رو را فاسدترین انتخابات آمریکا دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ رای گیری پیش رو را فاسدترین انتخابات آمریکا دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید