دفترچه سؤالات کنکور 2 گروه آزمایشی منتشر شد

به گزارش مجله زیتوا، تهران (پانا)) - در پی انتشار دفترچه سؤالات آزمون سراسری سال 1400 برای گروه آزمایشی هنر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه های آزمون سراسری سال 1400 برای دو گروه آزمایشی علوم انسانی و ریاضی و فنی هم امروز پنج شنبه 10 تیر ماه منتشر شد.

دفترچه سؤالات کنکور 2 گروه آزمایشی منتشر شد

داوطلبان شرکت نماینده در آزمون سراسری سال 1400، به منظور دسترسی هرچه سریع تر به سؤالات گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی می توانند پس از آزمون سؤالات را بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده نمایند.

کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی صبح امروز پنجشنبه 10 تیرماه در 3522 حوزه امتحانی بیش از 414 شهرستان و 11 کشور خارجی برگزار گردید.

کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی هم صبح روز فردا آدینه 11 تیرماه و کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در صبح روز شنبه 12 تیرماه برگزار می گردد.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود که در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، احتیاج به نظرات داوطلبان به اسم معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد. براین اساس داوطلبان نسبت به تکمیل پرسشنامه نظرسنجی اقدام نمایند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور؛ ظرفیت های پذیرش دانشجو در کنکور 1400 تقریبا مطابق سال گذشته خواهد بود.به نحوی که سال 99 حدود یک میلیون نفر در کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرش شدند و سال جاری هم همین حدود و بالغ بر یک میلیون و 90 هزار داوطلب پذیرش می شوند که جزئیات آن در زمان انتخاب رشته اعلام خواهد شد.

کلید اولیه آزمون سراسری برای حوزه های خارج از کشور روز 16 تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

نتایج اولیه آزمون سراسری به صورت کارنامه تنظیم و در دهه اول مرداد ماه به وسیله سایت این سازمان منتشر می گردد.لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی هم هفته آخر شهریور اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1457

به "دفترچه سؤالات کنکور 2 گروه آزمایشی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفترچه سؤالات کنکور 2 گروه آزمایشی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید