رسول پناه: خبر استعفای من شایعه است، بهترین تیم لیگ هستیم و از حق مان کوتاه نمی آییم

به گزارش مجله زیتوا، مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد خبر استعفای او شایعه است.

رسول پناه: خبر استعفای من شایعه است، بهترین تیم لیگ هستیم و از حق مان کوتاه نمی آییم

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) درباره شایعاتی که اخیراً پیرامون مدیریت باشگاه پرسپولیس ایجاد شده است، اظهار کرد: خبر استعفای من شایعه است. ما با قدرت کارمان را می کنیم. حاشیه ها برای جلوگیری از کار کردن ماست و هر روز با هدف تحت فشار قرار دادن برای مان حاشیه جدیدی درست می کنند.

وی افزود: از آنانی هم که به اشکال مختلف به دنبال تخریب مدیریت هستند، اما با این کار در حقیقت به پرسپولیس ضربه می زنند دعوت می کنم کینه ها را کنار گذاشته، آرامش باشگاه و تیم را به هم نزنند و در همین جا هم تقاضا داریم که هواداران عزیز به هوش بوده و اسیر شایعات و جوسازی ها نشوند و همانند بازیکنان، سرمربی و مدیریت تیم، در کنار هم با اتحاد به سوی آینده ای درخشان تر حرکت کنیم.

رسول پناه در رابطه با گفته هایی مبنی بر آنکه او به شرط آوردن چند میلیارد به هیئت مدیره اضافه شده است، گفت: این هم شایعه است. هیچ وقت چنین بحثی مطرح نبوده و ساخته ذهن افرادی است که نمی دانم دنبال چه هستند. من هر آنچه در توانم باشد برای پرسپولیس انجام می دهم، همان طور که انجام داده ام، اما اینها شرطی برای ورودم به هیئت مدیره نبوده است.

او ادامه داد: در حال حاضر امور مهم مختلفی را در باشگاه پیگیری می کنیم که پرونده بدهی های باشگاه به مربیان و بازیکنان خارجی سابق مهمترین آنهاست. پرونده های طلبکاران خارجی را به دقت بررسی می کنیم و کاملاً منافع باشگاه را در نظر داریم تا با توجه به ضوابط فیفا در هر پرونده، اقدامات حقوقی لازم را انجام دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به غیر از پرونده های باشگاه در فیفا، درگیر چند پرونده بدهی و مسائل مالی دیگری هستیم که اخیراً باعث به وجود آمدن شایعاتی هم شده اما تلاش ما این است که این پرونده ها را اولویت بندی کرده و در اولین فرصت ممکن پول طلبکاران را پرداخت کنیم.

او درباره آخرین شرایط انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم گفت: در این هفته ها من به همراه اعضای هیئت مدیره هر روز، حتی روزهای تعطیل در باشگاه هستیم تا اصلاح امورات باشگاه روی زمین نماند، اما با این حال انتخاب مدیرعامل اجتنا ب ناپذیر است و فکر می کنم در همین روزها تعیین شود.

رسول پناه درباره جلسه ای که با چند بازیکن تیم برگزار گشت، بیان نمود: با برخی بازیکنان جلسات خوبی داشتیم و صحبت های خوبی مطرح شد و در روزهای آینده نیز با سایر بازیکنان نشست خواهیم داشت. محور صحبت های ما با بازیکنان مالی نبود و به جهت این بود که همه با هم و در کنار یکدیگر کمک کنیم تا شرایط باشگاه را بهبود دهیم. در حال حاضر نیز همه بازیکنان در سلامت کامل هستند و تمرینات شان را زیر نظر مربیان و در شرایط قرنطینه ادامه می دهند. سرمایه بزرگ ما همین بازیکنان هستند و ما هم همیشه حامی آنها خواهیم بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره برآورد هایی که برای ادامه لیگ مطرح می شود، شرح داد: ما به هیچ وجه ازحق مان کوتاه نمی آییم. به هرشکلی که بخواهند برای ادامه لیگ برنامه ریزی کنند ما حاضر به بازی هستیم، چون ما بهترین تیم لیگ بوده و هستیم و به امید خدا و با حمایت هواداران با اقتدار قهرمان خواهیم شد. در این میان طبیعی است که رقبای ما بخواهند لیگ نیمه تمام بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 649

به "رسول پناه: خبر استعفای من شایعه است، بهترین تیم لیگ هستیم و از حق مان کوتاه نمی آییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: خبر استعفای من شایعه است، بهترین تیم لیگ هستیم و از حق مان کوتاه نمی آییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید