رهبر دموکرات های سنا به ترامپ هشدار داد

به گزارش مجله زیتوا، رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا اظهار کرد دونالد ترامپ باید برای انعقاد یک توافق بر سر اعطای یاریهای بیشتر مربوط به کرونا ویروس کوشش کند تا به این ترتیب به دورنمای انتخاباتی جمهوری خواستار برای ماه نوامبر یاری کند.

رهبر دموکرات های سنا به ترامپ هشدار داد

به نقل از پایگاه هیل، چارلز شومر رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا در مصاحبه ای با ام اسن ان بی سی مطرح نمود: شخصی که واقعاً باید بخواهد اتفاقی به طور عملی بیفتد دونالد ترامپ است زیرا اگر اقتصاد به مسیرش به سمت جهنم ادامه دهد، اگر ما چیزی تصویب نکنیم اتفاقی که نباید می افتد، کار ترامپ تمام میگردد. البته ممکن است کار ترامپ از راههای دیگر هم تمام گردد اما مطمئناً اگر این اتفاق تعیین بیفتد کار او حتما تمام است.

شومر در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره اینکه آیا فکر می نماید راهبرد جمهوریخواهان ضمناً اینکه بعضی از اعضای این حزب طرح پیشنهادی حزب خودشان را محکوم می نمایند، عجیب و غریب است پاسخ داد: بله اینگونه است.

شومر مطرح نمود: آنها به حدی شیفته ایدئولوژی های راست گرا هستند که حتی کاری که بیشتر از هر چیز می تواند به نفع خودشان باشد را انجام نمی دهند؛ ایدئولوژی هایی که می گویند هیچ گونه پول دولتی را صرف کنیم. بنابراین حق با شماست. این عجیب و غریب است. این کاملاً عجیب و غریب است اما آنها کاملاً با خودشان درگیر و در جنگ هستند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 871

به "رهبر دموکرات های سنا به ترامپ هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر دموکرات های سنا به ترامپ هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید