ریچارد برنان: ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است

به گزارش مجله زیتوا، رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به جمهوری اسلامی ایران گفت: نخستین کیس ویروس کرونا در ایران، 19 فوریه (30 بهمن) ثابت شد و از همان دقایق اولیه، جمهوری اسلامی در راستای مقابله با شیوع این ویروس کوشش کرد.

ریچارد برنان: ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، ریچارد برنان، رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به جمهوری اسلامی ایران که برای آنالیز شرایط ویروس کرونا به قم سفر نموده است، در ملاقات با سرمست، استاندار قم گفت: استان قم در زمینه مبارزه با ویروس کرونا کوشش های جدی انجام داده است که از زحمات شما قدردانی می کنیم.

ریچارد برنان اضافه کرد: نخستین کیس ویروس کرونا در ایران، 19 فوریه (30 بهمن) ثابت شد و از همان دقایق اولیه، جمهوری اسلامی در راستای مقابله با شیوع این ویروس کوشش کرد.

رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به جمهوری اسلامی ایران تاکید نمود: دولت جمهوری اسلامی ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است و در این راستا نیازمند مشارکت همگانی هستیم.

وی اظهار داشت: به خاطر این کوشش هایی که انجام داده اید، به شما تبریک می گویم و از مدیریتی که در استان قم برای مقابله با این ویروس شده است، قدردانی می کنم.

ریچارد برنان گفت: پشتیبانی فنی و ارائه ملزومات به ایران را داشته ایم و در سازمان ملل نیز برای مدیریت این بحران کمیته ای تشکیل شده که سازمان جهانی بهداشت مسئول این کمیته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 561

به "ریچارد برنان: ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریچارد برنان: ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید