سرلشکر باقری: حوادث و اتفاقات نمی تواند در کار یک سازمان جهادی خلل ایجاد کند

به گزارش مجله زیتوا، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: حوادث و اتفاقات نه تن ها نمی تواند در کار یک سازمان جهادی و مدیریت انقلابی، خللی ایجاد کند، بلکه باعث ایجاد ابتکارات و پیشرفت مناسب در اجرای برنامه ها می گردد.

سرلشکر باقری: حوادث و اتفاقات نمی تواند در کار یک سازمان جهادی خلل ایجاد کند

به گزارش گروه سیاسی مجله زیتوا، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح صبح امروز (دوشنبه) در بیست و چهارمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، رؤسا و مدیران نیروی انتظامی که در ستاد ناجا برگزار گشت، با بیان اینکه نیروی انتظامی همیشه پای کار بوده است، گفت: ناجا با مدیریت مناسب به عرصه مأموریت های اصلی و مأموریت های غیرمترقبه وارد می گردد.

وی با بیان اینکه کسی احتمال وقوع سیل در ابتدای سال 98 و شیوع ویروس کرونا را نمی داد، اضافه کرد: نیروی انتظامی با مدیریت کارآمد، پیش از سایر ارگان ها سخت ترین مسئولیت ها را بر عهده گرفت و سربلند و پیروز شد.

سرلشکر باقری گفت: ابتکار این جلسه به صورت ویدئوکنفرانس با حضور هزار و 200 فرمانده در نقاط مختلف کشور نشان می دهد که حوادث و اتفاقات نه تن ها نمی تواند در کار یک سازمان جهادی و مدیریت انقلابی، خللی ایجاد کند، بلکه باعث ایجاد ابتکارات و پیشرفت مناسب در اجرای برنامه ها می گردد.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه نیروی انتظامی با گسترش مطلوب در سراسر کشور مأموریت های خود را به خوبی انجام می دهد، بیان نمود: کمتر بخشی در کشور وجود دارد که همچون نیروی انتظامی در جغرافیای سراسر کشور حضور و مسئولیت داشته باشد.

وی گفت: مأموران مرزبانی با هوشیاری و توانمندی بالا در اولین نقطه از خاک کشورمان حضور پرقدرت دارند و برابر ناامنی ها و قاچاق ایستادگی و از مرز های کشور دفاع می نمایند.

سرلشکر باقری اضافه کرد: مأموران نیروی انتظامی با حضور در جاده ها، شهر ها و کلانشهر ها نظم و امنیت را به خوبی برقرار نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 675

به "سرلشکر باقری: حوادث و اتفاقات نمی تواند در کار یک سازمان جهادی خلل ایجاد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر باقری: حوادث و اتفاقات نمی تواند در کار یک سازمان جهادی خلل ایجاد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید