سفیر انگلیس در عراق تهدید شد

به گزارش مجله زیتوا، سفیر بریتانیا در عراق بعد از صحبت علیه گروه های شبه نظامی که در حال تقویت قدرت خود در این کشور هستند، هدف یک کارزار تبلیغاتی گرافیکی نهاده شد و تصویری از صورت خونی خودش دریافت کرد.

سفیر انگلیس در عراق تهدید شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به نقل از روزنامه تلگراف، استفن هایکی که از سپتامبر گذشته در سمت خود فعالیت دارد، بعد از تشویق عراقی ها به طرفداری از او در مقابل گروه های مسلحی که خلاف قانون عمل می نمایند، پیام تهدیدآمیزی از شبه نظامیان دریافت کرد.

این هشدار که در اپلیکیشن تلگرام منتشر شد، با دو عکس پولوراید از هایکی همراه بود که به نوعی ادیت شده و صورت او در آن ها خونین بود.

دو پیام دیگر نیز به سفیر بریتانیا در عراق هشدار داد که از بازی های مخرب دست بردار و در مسائل عظیم تر از خودت دخالت نکن.

مقامات دولت انگلیس گفتند که ایمنی کارکنان آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آن ها برای اطمینان از ثبات عراق تحت یک دولت مستقل که کنترل گروه های مسلح را در دست دارد، کار می نمایند.

تحلیل گران عراقی نیز می گویند این پیام ها، بخشی از یک کارزار گسترده تر است تا کسانی را که علیه گروه های شبه نظامی حرف می زنند، بترساند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 865

به "سفیر انگلیس در عراق تهدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر انگلیس در عراق تهدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید