طرح ساخت مسکن مددجویان بهزیستی توسط قرارگاه خاتم سپاه کلید خورد

به گزارش مجله زیتوا، مراسم کلنگ زنی 300 واحد مسکونی برای مددجویان معلول و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی در چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان و فارس برگزار گردید.

طرح ساخت مسکن مددجویان بهزیستی توسط قرارگاه خاتم سپاه کلید خورد

جهت دریافت خدمات مهندسی ساختمانی با مشاور ساخت در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای ساخت، بازسازی، معماری، محوطه سازی و خرید مصالح ساختمانی را از ما بخواهید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، مراسم کلنگ زنی 300 واحد مسکونی برای مددجویان معلول و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی در چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان و فارس برگزار گردید.

این برنامه به صورت ویدیوکنفرانس و با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، رییس سازمان بهزیستی و مدیران هولدینگ های راه و شهرسازی، نیرو و صنعت و معدن قرارگاه خاتم الانبیاء و همچنین همراهی آنلاین فرماندهان سپاه این استان ها و مسئولین ارشد استانی برگزار گردید.

در ابتدا سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: براساس توافقی که با آقای قبادی در سازمان بهزیستی در ابتدای سال جاری داشتیم، قرار بر این بود که 1500 واحد برای مددجویان معلول و زنان سرپرست خانوار سال جاری و به صورت کار جهادی تا انتهای سال تکمیل و تحویل گردد؛ البته این 1500 واحد فاز اول است و تفاهم کلی ما 15000 واحد است که به صورت سالانه انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: برای این 1500 واحد تا کنون 900 واحد به ما زمین معرفی گردید و در این 900 واحد پیگیری های خوبی انجام شد و نقشه ها و پروانه ساخت مهیا شده و 200 واحد در استان های چهارمحال و بختیاری، زنجان و یزد عملیات اجرایی آغاز شده و امروز هم به لطف خدا 300 واحد دیگر در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان و فارس کلنگ زنی می گردد و طی 2 هفته آینده 400 واحد دیگر هم در سایر استان ها آغاز خواهند شد تا 900 واحد دریافتی مشخص تکلیف گردد. برای 600 واحد بعدی هم ما منتظر زمین هستیم و به محض واگذاری زمین عملیان اجرایی آغاز خواهد شد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اضافه نمود: اولین واحدی که سال جاری در نیشابور کلنگ زنی کردیم تکمیل شد و به مددجوی عزیز تحویل داده شد.

در ادامه مراسم قبادی، رییس سازمان بهزیستی با تشکر از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا امروز علاوه بر اینکه در عرصه سازندگی و توسعه کشور در فاز های مختلف فعالیتی آب رسانی، پروژه های نفتی، پالایشگاهی و کار های بزرگی که اثبات نموده تکیه بر توانمندی داخلی می تواند ما را جلو ببرد از وابستگی نجات دهد و یکی از مجموعه های جوان، فعال، متعهد و متخصص در کشور است، در عرصه محرومیت زدایی هم فعال است و از این عزیزان ممنون و سپاسگزار هستیم.

وی ادامه داد: در ابتدای سال کلنگ احداث اولین منزل مسکونی برای یکی از افراد دارای محدودیت شدید که در دهک درآمدی 1 تا 3 قرار داشت در یکی از مناطق اطراف شهر نیشابور زده شد و به خاتمه رسید و الحمدلله امروز هم در چهار استان دیگر شاهد آغاز فاز فعالیتی و 300 منزل مسکونی برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی در دهک های درآمدی 1-2-3 هستیم.

رئیس سازمان بهزیستی توضیح داد: تعداد 1226 خانوار به قرارگاه معرفی گردیدند که البته ممکن است زمینی که بعضی از این افراد معرفی نموده اند شرایط ایده آل را نداشته باشد که امیدواریم تغییراتی در این زمینه انجام گردد. البته 830 مورد توسط قرارگاه تایید شده و حدود 140 مورد هم هنوز آنالیز انجام نشده که در روز های آینده انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 805

به "طرح ساخت مسکن مددجویان بهزیستی توسط قرارگاه خاتم سپاه کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ساخت مسکن مددجویان بهزیستی توسط قرارگاه خاتم سپاه کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید