عباس جدیدی برای رایزنی به سوریه رفت

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران انتخابات شورای کشتی آسیا برای معین شدن 7 عضو این شورا، روز 23 فروردین ماه 1400 در خلال رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در قزاقستان برگزار می گردد.

عباس جدیدی برای رایزنی به سوریه رفت

بر این اساس فدراسیون کشتی عباس جدیدی قهرمان دنیا و المپیک را بعنوان نماینده ایران در این انتخابات معرفی کرد تا ضمن کسب کرسی شورای آسیا برای کسب پست دبیرکلی این شورا نیز اقدام کند.

جدیدی به منظور رایزنی جهت کرسی شورای کشتی آسیا و رایزنی با مسئولان فدراسیون کشتی سوریه، در این کشور حضور یافت.

وی در خصوص دستاوردهای این سفر گفت: در این سفر طی جلسه ای با رئیس، دبیر و هیئت رئیسه فدراسیون کشتی سوریه و همچنین مربیان منتخب کشتی این کشور ملاقات کردم.

جدیدی گفت: به طور کل با همه ارکان کشتی سوریه صحبت کردیم و پس از آن معاونین کمیته المپیک، رئیس پاراالمپیک سوریه جلسه ای داشتیم. همچنین با رئیس کل ورزش های نیروهای مسلح این کشور که خود بعنوان عضو هیئت رئیسه وزارت عالی ورزش سوریه است نیز ملاقات و مذاکراتی را انجام دادیم.

وی گفت: مسئولان ورزش و کشتی سوریه قول رسمی دادند که پشت نماینده ایران هستیم و ایرانی ها برادران ما هستند.

جدیدی توضیح داد: با توجه به علاقه ای که سوری ها به کشتی دارند، مربیان آنها از سراسر این کشور خود را به دمشق رساندند و بنده نیز بر حسب تکلیف و علاقه ای که آنها نشان دادند دو جلسه تمرین را با آنها برگزار کردم و فنونی را نیز به آنها آموزش دادم.

وی گفت: فردا نیز جلسه ای را با رئیس کمیته المپیک سوریه خواهیم داشت تا مذاکرات کاملی را برای کسب کرسی شورای کشتی آسیا داشته باشیم.

این قهرمان دنیا و المپیک در سرانجام گفت: با حضور بر مزار شهدای ورزشکار شهید سوریه که بیشتر آنها شهدای مدافع حرم بودند، با اهدای شاخه گلی به مقام عظیم آنها ادای احترام کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1283

به "عباس جدیدی برای رایزنی به سوریه رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباس جدیدی برای رایزنی به سوریه رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید