عراق، حکیم: ائتلاف فراقومیتی دروازهای برای رسیدن به ثبات سیاسی است

به گزارش مجله زیتوا، رهبر جریان حکمت ملی عراق بیان کرد: ائتلاف فراقومیتی دروازه ای برای رسیدن به ثبات سیاسی در عراق است.

عراق، حکیم: ائتلاف فراقومیتی دروازهای برای رسیدن به ثبات سیاسی است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی جریان حکمت ملی عراق، سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق و ائتلاف عراقیون در ملاقات برونو اوبیر، سفیر فرانسه در بغداد درباره روابط دوجانبه بین بغداد و پاریس و توسعه آن در زمینه های مالی، فرهنگی، سیاسی و فرصت های مناسب در زمینه سرمایه گذاری در عراق رایزنی کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در این ملاقات به آنالیز آخرین تحولات سیاسی در عراق و منطقه پرداخت و تأکید کرد که عراق در حال حرکت به سوی انتخاباتی مهم است که برای احیای ثبات در فرآیند سیاسی و کسب اعتماد شهروندان، اهمیت دارد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

رهبر جریان حکمت ملی ضمن بیان اهمیت تأمین امنیت در فرآیند انتخابات و آزادی نامزدها و رأی دهندگان در انتخاب نماینده مناسب خود، بر دیدگاه جریان حکمت ملی درخصوص ائتلاف فراقومیتی تأکید کرد.

حکیم همچنین بیان کرد که ائتلاف فراقومیتی دروازه ای برای رسیدن عراق به ثبات سیاسی و معادله موفقیت است؛ ائتلاف فراقومیتی به نمایندگی از همگان و با گذاشتن مسئولیت موفقیت یا شکست به عهده تیمی منسجم شکل می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1104

به "عراق، حکیم: ائتلاف فراقومیتی دروازهای برای رسیدن به ثبات سیاسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، حکیم: ائتلاف فراقومیتی دروازهای برای رسیدن به ثبات سیاسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید