ماجرای سرگرمی 50 هزار دلاری رئیس جمهور ایالات متحده چیست؟ ، نصب شبیه ساز بازی گلف برای دونالد ترامپ در کاخ سفید

به گزارش مجله زیتوا، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده که علاقه خاصی به بازی گلف دارد، اخیرا با سفارش یک دستگاه شبیه ساز بازی گلف در محوطه کاخ سفید حاشیه ساز شده است.

ماجرای سرگرمی 50 هزار دلاری رئیس جمهور ایالات متحده چیست؟ ، نصب شبیه ساز بازی گلف برای دونالد ترامپ در کاخ سفید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، دونالد ترامپ کاخ سفید را تسلیم خواسسته خود کرد و پایان یک دستگاه شبیه ساز بازی گلف را در محوطه کاخ سفید نصب کرد.

دونالد ترامپ این شبیه ساز گلف را در اتاق شخصی خود در کاخ سفید نصب نموده است. بر اساس اطلاعاتی که به وسیله یک منبع داخلی کاخ سفید منتشر شده، شبیه ساز مذکور جایگزین سیستم قدیمی بازی گلف شده که در طول دوران ریاست جمهوری بارک اوباما در اتاق شخصی رئیس جمهور ایالات متحده نصب شده بود.

اما این اولین ارتقاء فناوری های پیشرفته در کاخ سفید نیست. در دسامبر 2018، بعضی گزارش ها اعلام کردند که سرویس مخفی برنامه ای برای آزمایش نرم افزار تشخیص چهره در محل اقامت رسمی رئیس جمهور و اطراف آن نصب شده است. افزون بر این، ساختمان دفتر رئیس جمهور آمریکا با نصب پنل های خورشیدی ارتقا یافته است.

اما نصب یک شبیه ساز گلف 50 هزار دلاری می تواند نوع دیگری از توجه را جلب کند. درواقع اکنون عده زیادی به این موضوع پرداخته اند که رئیس جمهور ایالات متحده هزینه هایی هنگفت صرف تفریحات خود و خانواده اش می نماید.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1910

به "ماجرای سرگرمی 50 هزار دلاری رئیس جمهور ایالات متحده چیست؟ ، نصب شبیه ساز بازی گلف برای دونالد ترامپ در کاخ سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای سرگرمی 50 هزار دلاری رئیس جمهور ایالات متحده چیست؟ ، نصب شبیه ساز بازی گلف برای دونالد ترامپ در کاخ سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید