طراحی لوگو: محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا - هواپیمایی آرمنیا

به گزارش مجله زیتوا، با شیوع کرونا هر کدام از هواپیمایی ها به ترتیب قوانین و مقررات خود را برای سفر به هر کدام از کشورها و مسیرهایی که در اختیار دارند اعلام می نمایند.

طراحی لوگو: محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا - هواپیمایی آرمنیا

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

برای اطلاع از قوانین عمومی و کلی و مشاهده همه هواپیمایی ها می توانید صفحه محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا را ببینید.

در ادامه این مقاله هم تمام اخبار و اطلاعات هواپیمایی آرمنیا را به همراه فهرست آزمایشگاه های مورد تایید این هواپیمایی برایتان فهرست نموده ایم. خواهشمندیم پیش از سفر تمام مقررات را به دقت مطالعه کنید و در اختیار همسفرانتان قرار دهید. این صفحه به محض ارائه اطلاعات نو از سمت هواپیمایی آرمنیا مداوم به روز خواهد شد.

اطلاعیه ها و بخشنامه هواپیمایی آرمنیا برای ورود به ایران (بروز رسانی 17 بهمن 1400)

1.کلیه مسافرین ایرانی بالای 12 سال در پروازهای ورودی به ایران می بایست در محدوده 72 ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

2.مسافران با تابعیت غیر ایرانی علاوه بر تست منفی PCR، می بایست دارای کارت واکسیناسیون کرونا به زبان انگلیسی بوده و از دومین نوبت تزریق آنها 14 روز گذشته باشد .

گفتنی است حتی با همراه داشتن کارت واکسیناسیون می بایست برگه منفی تست PCR را جهت انجام پرواز ارائه دهند. بدیهی است در صورت عدم ارائه تست منفی از پرواز ایشان جلوگیری بعمل خواهد آمد .

مشاهده اصل بخشنامه

اطلاعیه ها و بخشنامه های هواپیمایی آرمنیا(بروز رسانی 3 آذر 1400)

  • برای مسافر با پاسپورت ایرانی در بدو ورود به ارمنستان ویزای فرودگاهی صادر می گردد و پاسپورت می بایست هنگام خروج 6 ماه اعتبار داشته باشد.
  • مسافرین ایرانی که کارت معتبر واکسیناسیون به زبان انگلیسی دارند و دو هفته از تزریق دز دوم آن گذشته باشد، بدون انجام تست PCR در پرواز رفت می توانند سفر نمایند ولی در پرواز برگشت طبق مقررات ورود به ایران می بایست تست PCR انجام دهند.
  • واکسن های معتبر می بایست از سایت یاتا آنالیز گردد.
  • مسافرینی که کارت واکسن ندارند، با همراه داشتن تست PCR در بازه 72 ساعت قبل از پرواز (بالای 6 سال) امکان انجام سفر دارند.
  • برای اتباع غیر ایرانی هم کارت واکسن و هم انجام تست PCR در جهت رفت و برگشت الزامی می باشد.

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی آرمنیا

کلیه آزمایشگاه های تایید شده از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران که در نتیجه تست QR Code درج شده باشد، جهت آزمایش تشخیص مولکولی PCR مسافران برون مرزی، مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

صفحه آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

منبع: علی بابا
انتشار: 25 فروردین 1401 بروزرسانی: 25 فروردین 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1740

به "طراحی لوگو: محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا - هواپیمایی آرمنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی لوگو: محدودیت پروازهای خارجی در ایام کرونا - هواپیمایی آرمنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید