محکومیت پارس جنوبی، نساجی و استقلال خوزستان در آرای جدید کمیته وضعیت

به گزارش مجله زیتوا، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه های پارس جنوبی جم، نساجی مازندران و استقلال خوزستان را محکوم کرد.

محکومیت پارس جنوبی، نساجی و استقلال خوزستان در آرای جدید کمیته وضعیت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان، آرای جدید خود را درخصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته گفت که به شرح زیر است:

با توجه به شکایت مجید غلامی اصل از باشگاه گل گهر سیرجان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 720 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 14 میلیون و 400 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت اسماعیل شریفات از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون بابت اصل خواسته و پرداخت 30 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

براساس رأی صادره شده در پرونده شکایت رضا نجاری از باشگاه شهرداری تبریز، کمیته وضعیت این باشگاه را به پرداخت مبلغ 302 میلیون و 500 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 6 میلیون و 50 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم کرد.

در پرونده شکایت ابوالفضل علایی از باشگاه پارس جنوبی جم، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 60 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق محکوم شد.

با توجه به شکایت اکبر صغیری از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 110 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین با توجه به عدم مطالبه هزینه دادرسی از سوی خواهان، کمیته با تکلیفی روبرو نیست.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 144

به "محکومیت پارس جنوبی، نساجی و استقلال خوزستان در آرای جدید کمیته وضعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت پارس جنوبی، نساجی و استقلال خوزستان در آرای جدید کمیته وضعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید