مردم نگران کرونا ویروس نباشند

به گزارش مجله زیتوا، معاون استاندار لرستان با تأکید بر اینکه مردم نسبت به کرونا ویروس حساس باشند و لی نگران نباشند، گفت: با همکاری مردم و رعایت نکات بهداشتی این ویروس مهار می گردد.

مردم نگران کرونا ویروس نباشند

به گزارش خبرنگار از ،معاون استاندار لرستان با تأکید بر اینکه مردم نسبت به کرونا ویروس حساس باشند و لی نگران نباشند، گفت: با همکاری مردم و رعایت نکات بهداشتی این ویروس مهار می گردد.

محمود ثمینی اضافه نمود: نکته مهم امروز کشور که همه ما ناخودآگاه درگیر این موضوع هستیم کرونا ویروس است که مسئولین نظام بر کنترل آن تأکید دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه مردم ضمن رعایت نکات بهداشتی نگران کرونا ویروس نباشند، عنوان داشت: به مردم اطمینان می دهیم حاکمیت با تمام قوا از سلامت آن ها محافظت خواهد نمود.

او به اهمیت نقش مردم در کنترل کرونا ویروس اشاره نمود و گفت: با همکاری مردم و انجام اقدامات پیشگیرانه بر اساس توصیه های پزشکی می توان این ویروس را مهار کرد.

ثمینی در ادامه اعلام کرد: در مسائل تخصصی پزشکی باید از کارشناسان علوم پزشکی تبعیت کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بر ضرورت تضمین سلامت کادر پزشکی درگیر با بیماران مبتلا به کرونا ویروس تأکید کرد و گفت: در این راستا باید اقدامات لازم توسط دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار گیرد.

او یادآور شد: در زمینه تعطیلی مراکز آموزشی سطح استان لرستان و ساعات کاری اماکن اداری برای کنترل شیوع کرونا ویروس، احتیاج به تصمیم گیری است و تصمیمات نهایی به وسیله رسانه ها به مردم اعلام می گردد.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 536

به "مردم نگران کرونا ویروس نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم نگران کرونا ویروس نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید