مقاله: رستوران های لاکچری در تورنتو که شایسته ستاره Michelin هستند

به گزارش مجله زیتوا، رستوران ها باغذاهای لوکس در تورنتو، نماد فرهنگهای مختلف در سراسر دنیا است، اما علی رغم توجه بین المللی که به این شهر میشود، در حال حاضر هیچ یک از رستوران های آن دارای ستاره Michelin هستند. بسیاری از سرآشپزهای ستاره Michelin هنوز برای کار به شهر می آیند زیرا استعداد و فرصت های زیادی برای پیشرفت می بینند که بیشتر به لطف رشد روزافزون و چند فرهنگی بودن این شهر است.

مقاله: رستوران های لاکچری در تورنتو که شایسته ستاره Michelin هستند

این رستوران در طبقه 54 ساختمان Toronto Dominion Centre واقع شده و مهمان ها میتوانند چشم اندازی به صورت پانوراما را تماشا نمایند.در این رستوران خوب، میتوانید با استفاده از گوشت های محلی مانند گاومیش کوهان دار و گوزن، غذاهای کلاسیک کانادا را میل کنید. سرآشپز اجرایی John Horne راهنمایی آشپزخانه را بر عهده دارد و به لطف کار در رستوران هایی مانند LEscargot، The Square و Orrey، با تکنیک های فرانسوی آشنا است. منو با تغییر فصول تغییر می نمایند، اما بعضی از جالب ترین آنها شامل تارتار گوساله لعابدار با قهوه، پودینگ سیاه، و ترکیب انتاریو با گراتین چغندر و آجیل است. در لیست نوشیدنی های این رستوران، بهترین تولیدنمایندگان کانادایی، با تأکید بر گونه های انتاریو (شبه جزیره نیاگارا)، قرار دارند.

این رستوران زیبا بسیار فراتر از یک خانه استیک ساده است. سرآشپز Danny McCallum جهان را به دنبال بهترین گوشت گاو می شود.در این رستوران هر برش استیک در منو با یک داستان پیچیده همراه است. از گوشت نژادهایی مانند Angus و Hereford استفاده میشود. اگر نمیتوانید انتخاب کنید یا بسیار گرسنه هستید میتوانید شانسی یک غذا را از منو انتخاب کنید که طیف وسیعی از علایق، سلیقه ها و بافت ها را پوشش می دهد. در غیر این صورت می توانید از غذاهای دریایی انتخاب کنید که شامل خرچنگ دریایی، صدف های خام، صدف، شاه خرچنگ و موارد دیگر است.

منبع مقاله: رستوران های لاکچری در تورنتو که شایسته ستاره Michelin هستند

انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1157

به "مقاله: رستوران های لاکچری در تورنتو که شایسته ستاره Michelin هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: رستوران های لاکچری در تورنتو که شایسته ستاره Michelin هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید