نام ترامپ در صدر بازندگان توئیتری

به گزارش مجله زیتوا، ایرنا نوشت: یک تارنمای آمریکایی نوشت در صورت جستجوی معادل انگلیسی واژه بازنده (loser) در شبکه اجتماعی توئیتر، نخستین پاسخی که زیر ستون مردم (people) دریافت خواهید کرد، نام دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور خواهد بود.

نام ترامپ در صدر بازندگان توئیتری

به گزارش بیزینس اینسایدر؛ سخنگوی شبکه اجتماعی توئیتر در این باره گفت: این نتیجه که بر اساس الگوی توئیت های مردم است، ثابت نخواهد بود و در آینده تغییر خواهد کرد.

ترامپ در دوره حضور در کاخ سفید از 2017میلادی تا به امروز، بارها مخالفان و منتقدانش را با صفت بازنده خطاب کرده است. این دوره با انتشار پیام های توئیتری سنگین و گاهی جنجال برانگیز همراه بود که اغلب در آنها مخالفان و منتقدانش و دیگران را بازنده می خواند.

با وجود مشخص شدن نتیجه انتخابات سوم نوامبر 2020 (13 آبان ماه) میان ترامپ و جو بایدن رقیب دموکرات او، ترامپ با طرح ادعای تقلب، انتشار سخنان جنجالی و فراخواندن هوادارانش به شورش و آشوب، تا به امروز از پذیرش شکست خودداری کرده است.

توئیتر در پی انتشار اتهام ها و ادعاهایی در باره نامزدهای انتخابات، رای گیری و نتیجه آن، مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر زیر بررسی دقیق قرار گرفت.

این شبکه اجتماعی، پس از برگزاری این انتخابات، بر روی چند پیام ترامپ مانند ادعای پیروزی در انتخابات، برچسب هشدار عنوان گمراه کننده قرار داد و حتی یک سازمان مدافع حقوق بشر خواستار تعلیق حساب توئیتری او پس از طرح ادعاهای نادرست و بی اساس در باره رخ دادن تقلب و دستکاری در فرایند رای گیری و شمارش شد.

ترامپ پس از ادامه زده شدن برچسب مورد اختلاف بر روی پیام هایش در باره انتخابات، این شبکه اجتماعی را بدون نظارت خواند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1031

به "نام ترامپ در صدر بازندگان توئیتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام ترامپ در صدر بازندگان توئیتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید