واکسن ایرانی کرونا را می زنم، این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد

به گزارش مجله زیتوا، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: هنوز که واکسن داخلی کرونا نیامده است، اما شخصا به خارجی و ایرانی بودن تعصب ندارم، اگر واکسن ایرانی کرونا بیاید و واکسیناسیون شروع گردد من هم مثل همه مردم نوع ایرانی واکسن را تزریق می کنم.

واکسن ایرانی کرونا را می زنم، این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، علی نصیریان، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون پیرامون آخرین شرایط جسمانی خود گفت: خدا را شکر حالم خوب بوده و شرایط عمومی ام هم مشکل خاصی ندارد، سعی می کنم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و خانه نشینی کاری کنم که مبادا به بیماری کرونا مبتلا شوم.

وی به همین دلیل ادامه داد: نزدیک به یکسال است که خانه نشین هستم، البته با شرایط سنی من و شیوع بیماری کرونا این بهترین کار است، زیرا این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد و ممکن خیلی راحت فرد را مبتلا نماید.

بازیگر فیلم سینمایی مسخره باز از رد کردن پیشنهادات بازی گفت و اضافه نمود: سال جاری پیشنهادات زیادی را برای بازی داشتم، اما فارغ از کیفیت آثار همه را به خاطر بیماری کرونا رد کردم، مثل هر بازیگری دوست دارم جلوی دوربین بروم، اما ترجیحم کار در شرایطی ایده آل است.

نصیریان با اشاره به تزریق واکسن کرونا اضافه نمود: هنوز که واکسن داخلی کرونا نیامده است، اما شخصا به خارجی و ایرانی بودن تعصب ندارم، اگر واکسن ایرانی کرونا بیاید و واکسیناسیون شروع گردد من هم مثل همه مردم نوع ایرانی واکسن را تزریق می کنم.

وی در همین رابطه گفت: وقتی یک واکسن به صورت عمومی زده می گردد بدون شک آزمون و خطای خود را پشت سر گذاشته است، از سویی ما پزشکان خوبی داریم که به نظرم باید به آن ها اعتماد کنیم.

منبع: میزان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1224

به "واکسن ایرانی کرونا را می زنم، این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسن ایرانی کرونا را می زنم، این بیماری به هیچ وجه شوخی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید