وزیر ورزش: کنار کشتی هستیم، دبیر هم کشتی را بلد است هم مدیریت را

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر وزیر وزرش عصر امروز با حضور در خانه کشتی تهران از نزدیک شاهد تمرینات آزاد و فرنگی کاران اعزامی به رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان بود.

وزیر ورزش: کنار کشتی هستیم، دبیر هم کشتی را بلد است هم مدیریت را

وی در حاشیه این بازدید در جمع کشتی گیران تیم ملی و مسئولان فدراسیون کشتی گفت: فدراسیون کشتی بعد از انتخابات یک سری تغییرات داشت که با برنامه ریزی خوبی وارد عمل شد. من امیدوارم این تیمها به رغم جوانگرایی بتواند نتایج خوبی را در المپیک بگیرند. دبیر خودش در رده های مختلف تجربه دارد و در بحث مدیریتی هم تجربه دارد.

مسعود سلطانی فر ادامه داد: من همان زمان دوری از حاشیه و استفاده از تجارب نخبگان و جوانگرایی را به او تاکید کردم که خوشبختانه مجموعه وزارت ورزش و کمیته ملی نگاه ویژه ای به کشتی دارد. با توجه به تجارب و موفقیت های قبلی امیدواریم بهترین نتیجه را بگیریم.

وی در ادامه اعلام نمود: کادر مربیان هر دو تیم امتحان پس داده و میدان دیده هستند و این عوامل در کنار انگیزه و عزم کشتی گیران می تواند باعث موفقیت گردد

سلطانی فر گفت: همه دوست دارند روی سکوی المپیک بروند و باعث شادی مردم شوند. با وجود تمام محدودیت هایی که کشور دارد نگاهمان به کشتی ویژه است و کوشش می کنیم تمام امکانات تا حد امکان فراهم گردد.

وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: بحث حضور در المپیک را از حدود 2 سال قبل شروع و این فرایند را تعریف کردیم و نقاط ضعف و قوت رشته های مختلف را مورد شناسایی و ارزیابی قرار دادیم. خوشبختانه اکثر رشته ها نتایج خوبی گرفتند و کشتی هم درخشان ظاهر شد. جوانگرایی خوبی در تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی انجام شده و به درخشش آنها امیدواریم. مسابقات جهانی قبل از المپیک اهمیت بالایی دارد. کشتی بیشترین سهمیه را در بازی های المپیک دارد و امیدواریم هر 12 سهمیه را بگیرند. مجموعه عواملی که در فدراسیون کشتی داریم، آرام و دور از حاشیه و بسیار باانگیزه هستند که نوید بخش آینده خوبی در کشتی است. البته حتما باید در المپیک نتیجه بگیرند چون انتظار از کشتی بالاست.

سلطانی فر با اشاره به مسائل مالیاتی فدراسیون کشتی هم گفت: 2 هفته قبل برای حل شدن مسائل مالیاتی تمام فدراسیون ها جلسه خوبی با وزیر اقتصاد داشتیم و به جمع بندی خوبی رسیدیم. دوستان مالیاتی عنوان کردند این معافیت نیازمند ارائه اظهارنامه مالیاتی است که فدراسیون های ما بدلیل عدم اطلاع این کار را انجام نداده بودند و تاکید شد این کار انجام گردد. با توجه به ظرفیت های قانونی تا جایی که امکان پذیر است این مشکل مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 69

به "وزیر ورزش: کنار کشتی هستیم، دبیر هم کشتی را بلد است هم مدیریت را" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش: کنار کشتی هستیم، دبیر هم کشتی را بلد است هم مدیریت را"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید