کرونا گالری ها و موزه های سئول را دوباره تعطیل کرد

به گزارش مجله زیتوا، کنترل مناسب شیوع ویروس کرونا در کره جنوبی این امکان را فراهم کرد تا فعالیت های این کشور چندین هفته زودتر از بسیاری از کشورهای قرنطینه شده، از سر گرفته گردد.

کرونا گالری ها و موزه های سئول را دوباره تعطیل کرد

اما با کاهش محدودیت های قرنطینه در ششم می، کنترل شیوع ویروس کرونا در کره جنوبی با مشکلاتی روبرو شد. روز چهارشنبه، کره جنوبی بیش ترین شمار مبتلایان به ویروس کرونا این کشور در هفت هفته اخیر را گزارش کرد.

در پاسخ، مقامات کره جنوبی قوانین و محدودیت هایی را بار دیگر در شهر سئول اجرا کردند. 67 مورد از 97 مورد جدید ابتلا ویروس کرونا در سئول به ثبت رسیده است.

فرایند تعطیلی موزه ها و گالری های این شهر در کنار پارک ها، سالن های تئاتر و سایر امکان عمومی از روز بیست و نهم می (امروز) شروع خواهد شد.

وزیر بهداشت کروه جنوبی بیان نمود: ما تصمیم گرفتیم تمامی قوانین قرنطینه در سئول را از بیست و نهم می تا چهاردهم ژوئن به مدت دو هفته اجرا کنیم.

در راستای این تصمیم دولت، وبسایت موزه هنر سئول به سرعت به روز رسانی شد و عبارت برای سلامت و امنیت شهفرایندان و جلوگیری از شیوع ویروس کووید ـ 19 این موزه به صورت موقت بسته خواهد بود بر روی سایت نهاده شد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده در وبسایت سازمان جهانی بهداشت، تا روز بیست و هشتم مِی شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کره جنوبی 11344 نفر و تعداد جان باختگان بر اثر ابتلا به این ویروس 269 نفر گزارش شده است.

باشگاه خبرنگاران

منبع: گردشبان
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 742

به "کرونا گالری ها و موزه های سئول را دوباره تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا گالری ها و موزه های سئول را دوباره تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید