یاری 18 میلیارد ریالی کمیته امداد برای ازدواج نیازمندان یزدی

به گزارش مجله زیتوا، خبرنگاران/یزد معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: طی 11 ماهه امسال یک میلیارد و 788 تومان برای ازدواج نیازمندان از محل اعتبارات دولتی و یاری های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت نموده است.

یاری 18 میلیارد ریالی کمیته امداد برای ازدواج نیازمندان یزدی

محمدحسین جمال پور با بیان این که یاری به تأمین جهیزیه و هزینه ازدواج مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند از جمله اقدامات حمایتی این نهاد برای تحکیم بنیان خانواده است، اضافه کرد: 436 مورد یاری هزینه تأمین جهیزیه و هدیه ازدواج به نوعروسان و پسران تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان طی 11 ماهه سال جاری اهدا شد.

وی با بیان این که سال گذشته 496 مورد یاری هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان استان اهدا شد، ادامه داد: یک میلیارد و 853 میلیون تومان یاری های سال گذشته از محل اعتبارات دولتی و یاری های مردمی همچون صدقه و زکات در این خصوص پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، معاون حمایت و سلامت خانواده این اداره کل در انتها یادآور شد: هم اکنون 20 هزار و 965 خانوار با جمعیت 40 هزار و 396 نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد استان استفاده می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 530

به "یاری 18 میلیارد ریالی کمیته امداد برای ازدواج نیازمندان یزدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 18 میلیارد ریالی کمیته امداد برای ازدواج نیازمندان یزدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید