یمن، واکنش دولت مزدور عربستان به پیشنهاد آمریکا

به گزارش مجله زیتوا، دولت مستعفی و مزدور عبدربه منصور هادی از پیشنهاد آمریکا درباره یمن استقبال کرد، پیشنهادی که جنبش انصارالله آن را بیانگر دیدگاه متجاوزان سعودی و سازمان ملل قلمداد کرده است.

یمن، واکنش دولت مزدور عربستان به پیشنهاد آمریکا

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه الجزیره، وزارت خارجه دولت مستعفی و مزدور عبدربه منصور هادی از پیشنهاد آمریکا استقبال کرده است.

این وزارت گفته است دولت (مستعفی و مزدور) یمن به پیشنهاد آمریکا پاسخ مثبت داده است.

وزارت خارجه دولت مزدور یمن مدعی شده است که حوثی ها با گشودن جبهه های جدید در استانهای مارب، تعز و الحدیده به پیشنهاد آمریکا پاسخ داده اند.

این در حالی است که محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه پیشنهاد آمریکا در حقیقت بیانگر دیدگاه عربستان و سازمان ملل است، بر ضرورت خاتمه تجاوزات و محاصره ظالمانه یمن تاکید کرد.

عبدالسلام شرح داد آمریکایی ها با ارائه شروط عربستان به عنوان پیشنهادی برای توقف جنگ بار دیگر ثابت کردند که به صراحت در پس این تجاوزگری و محاصره یمن قرار دارند.

وی گفت در پیشنهاد آمریکا هیچ چیزی برای توقف محاصره و آتش بس وجود ندارد و آنچه نماینده آمریکا ارائه کرد، توطئه ای برای قرار دادن یمن در مرحله خطرناک تر از آنچه واقع شده است، به شمار می رود.

نماینده آمریکا در امور یمن با اذعان به نقش اساسی و مهم جنبش انصارالله در این کشور اظهار داشت که زمان رسیدن به راهکار سیاسی برای بحران یمن فرا رسیده است.

لیندر کینگ نماینده ویژه آمریکا در امور یمن گفت طرح توقف جنگ در یمن از چند روز پیش به جنبش انصارالله ارائه شده است و ما آنها را تشویق می کنیم این طرح را بپذیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1251

به "یمن، واکنش دولت مزدور عربستان به پیشنهاد آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن، واکنش دولت مزدور عربستان به پیشنهاد آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید