آنچلوتی: عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود، می توانیم با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم

به گزارش مجله زیتوا، سرمربی آبی پوشان ناپل با وجود شکست لحظه پایانی شاگردانش مقابل یوونتوس بر این باور است که تیمش می تواند مدافع عنوان قهرمانی را به چالش بکشد.

آنچلوتی: عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود، می توانیم با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم

به گزارش خبرنگاران، کارلو آنچلوتی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (شنبه) در هفته دوم سری A ایتالیا در دیداری خارج از خانه بازگشتی دراماتیک مقابل یوونتوس داشت و بازی 3 بر صفر باخته را به تساوی 3-3 کشاند، اما در نهایت گل به خودی کالیدو کولیبالی در وقت های تلف شده بازی شکست 4 بر صفر آبی پوشان ناپل را رقم زد، پس از بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: آزمون مثبتی نبود و ما یک ساعت اول بازی بد بودیم. به نظر کار تمام شده می آمد، اما ما به بازی بازگشتیم و می توانستیم بازی را با تساوی 3-3 یا با فزونی 4 بر 3 به خاتمه ببریم، اما در نهایت این حقیقت ماجرا را تغییر نمی دهد که عملکرد ما به اندازه کافی خوب نبود.

وی اضافه نمود: روند بازی به این دلیل تغییر کرد چون یوونتوس پس از اینکه با نتیجه 3 بر صفر در نتیجه پیش افتاد، روی ضدحملات تمرکز کرد و ما کنترل بیشتری روی توپ و میدان پیدا کردیم. هیروینگ لوزانو هم با ورودش به زمین بر وزن هجومی ما اضافه نمود. ما اجازه دادیم یوونتوس ما را تحت فشار قرار دهد و فابین روئیز در نیمه اول در بازی گم بود چون ما از فضاهای موجود در حمله به خوبی استفاده نکردیم. هفت یا هشت بازیکن ما در یک سوم زمین خودمان به کارهای دفاعی مشغول و در فکر مهار کریستیانو رونالدو و گونسالو ایگواین بودند، به همین خاطر آنطور که باید در کارهای هجومی نتوانستیم شرکت کنیم.

سرمربی ایتالیایی ناپولی توضیح داد: ما در نیمه نتوانستیم فابین روئیز را در خط حمله پیدا کنیم، اما پس از وقت استراحت بهتر کار کردیم و اوضاع بهتر شد و توانستیم به یوونتوس ضربه بزنیم. مسئول دفاع یک نفر خاص نیست. ما در دو بازی هفت گل دریافت کردیم چون کل تیم به اندازه کافی فداکاری برای دفاع کردن نداشت.

کارلتو ادامه داد: یوونتوس شخصیت و کیفیت تیمی بالایی دارد و همه ما می دانیم که آنها در مقاطع حساس فصل چطور گامی رو به جلو برمی دارند. ما می توانیم با آنها برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم، اما در این بازی فرصت شکست آنها را از دست دادیم و روی هم رفته ما یک ساعت اول خوب بازی نکردیم که این جای ناامیدی دارد.

آنچلوتی در خاتمه گفت: حتی اگر بازی با تساوی 3-3 خاتمه می یافت، باز ناراحت بودم چون عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود. کولیبالی هم در تعطیلات لیگ به تیم ملی سنگال نخواهد رفت، از این رو این فرصت را دارد تا تمرین و روی کارش تمرکز کند تا فرم و شکل لازم را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 41

به "آنچلوتی: عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود، می توانیم با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: عملکردمان به اندازه کافی خوب نبود، می توانیم با یوونتوس برای کسب عنوان قهرمانی رقابت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید