همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران بیماری های دیابت و قلبی مهمترین عوامل خطرساز در کرونا

اهواز - خبرنگاران - عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز گفت: مهمترین فاکتور یا عامل خطرساز در ویروس کرونا بیماری های دیابت، قلبی، عروقی و فشار خون است.

10 مهر 1399

برج ایفل در هاوانا!

هاوانا که زمانی به دلیل معماری زیبا، مراکز هنری پویا و شب های شلوغش به پاریس کارائیب مشهور بود، حالا برج ایفل خودش را دارد.

9 مهر 1399

10 درصد مرغ کشور در گلستان تولید می شود

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان گفت: در سال 98 بیش از 10 درصد مرغ کشور در استان گلستان تولید شده است.

9 مهر 1399

طراحی داخلی و بازسازی اداری دفتر مرکزی رویال در سائوپائولو برزیل

در ادامه فرایند شناخت پروژه های برتر طراحی داخلی و بازسازی ساختمان در دنیای معماری در این مقاله در شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی خبرنگاران قصد داریم دکوراسیون اداری یکی از جذاب ترین و پیروز ترین طراحی داخلی اداری در سال 2018 ، در شهر سائوپائولو برزیل را...

9 مهر 1399

مصائب کرونا برای بچه ها طیف اوتیسم

خبرنگاران/خوزستان رئیس هیات مدیره انجمن خیریه اوتیسم خوزستان با اشاره به احتمال ابتلای بچه ها طیف اوتیسم به کرونا به دلیل ویژگی های این بیماری، گفت: ویژگی های رفتاری این بچه ها به گونه ای است که نمی توانند ماسک بزنند و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز...

8 مهر 1399

نامزدهای کسب جایزه بهترین بازیکن لیگ برتر اعلام شد

سایت رسمی لیگ برتر انگلیس نام گزینه های کسب جوایز بهترین بازیکن فصل و بهترین بازیکن جوان فصل 2020-2019 را اظهار داشت.

8 مهر 1399

5 سناریو درباره وعده گشایش مالی روحانی

خبرگزاری ها چهارشنبه 15 مرداد به نقل از حسن روحانی خبر دادند گشایش مالی در راه است که دست دولت را باز می نماید.

7 مهر 1399

بنیان گذار مطالعات فقر در ایران

در چند ماه گذشته، تعدادی از بهترین استادان دانشکده های اقتصاد از جمع همکاران رفته اند و جامعه علمی کشور از ادامه خدمات ایشان محروم شده است. برای تمامی این عزیزان طلب آمرزش و شادی روح و برای بازماندگان، همکاران و دوستانشان، آرزوی صبر و سلامتی دارم.

6 مهر 1399

رمزگشایی واشنگتن پست از دلایل برکناری نماینده ویژه امریکا در امور ایران ، هوک مجبور به استعفا شد

روزنامه واشنگتن پست در خصوص کناره گیری برایان هوک نماینده ویژه امریکا در امور ایران نوشت: وی به علت شکست سیاست های راهبردی آمریکا در قبال ایران گنار گذاشته شد.

6 مهر 1399

استعفای وزیر خارجه لبنان نباید بهانه ایجاد خلأ سیاسی گردد

خبرنگاران، گروه بین الملل: ناصیف حتی وزیر خارجه لبنان امروز دوشنبه استعفای خود را تقدیم حسان دیاب نخست وزیر این کشور کرد. وی پس از تقدیم استعفای خود بدون اینکه سخنی بگوید ساختمان نخست وزیری لبنان را ترک کرد.

6 مهر 1399

پیش بینی شاخص بورس در چهارشنبه، تاثیر تعطیلات بر معاملات بورسی چه خواهد بود؟

خبرنگاران: هر چند شاخص بورس با پیراهن سبز با روز سه شنبه خداحافظی کرد اما آنالیز شرایط سهم ها نشان می دهد فاز استراحت و اصلاح به سرانجام نرسیده است.

5 مهر 1399

میدان انقلاب تهران: قلبی که هنوز می تپد

خبرنگاران به نقل از رادیو زمانه: میدان انقلاب تهران، میدان خاطره هاست. این میدان فشرده تاریخ ایران معاصر است. کرونا رمق میدان ها را گرفته، اما هنوز در سرتاسر جهان میدان هایی سرزندگی خود را به نمایش می گذارند. میدان انقلاب از جمله آنهاست.

4 مهر 1399

اعلام کشف راز منشا سنگ های بزرگ استون هنج

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، کشف راز منشا سنگ های بزرگ استون هنج صورت گرفت.

3 مهر 1399

آمریکا یک سازمان دولتی چین را تحریم کرد

ایرنا نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا یک سازمان دولتی چین را به علت فعالیت های خود در سین کیانگ مورد تحریم قرار داد.

3 مهر 1399

رهبر دموکرات های سنا به ترامپ هشدار داد

رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا اظهار کرد دونالد ترامپ باید برای انعقاد یک توافق بر سر اعطای یاریهای بیشتر مربوط به کرونا ویروس کوشش کند تا به این ترتیب به دورنمای انتخاباتی جمهوری خواستار برای ماه نوامبر یاری کند.

2 مهر 1399

سازمان جهانی بهداشت: پیامدهای کرونا تا چند دهه باقی خواهد ماند

تدروس آدهانوم، مدیرکل سازمان جهانی بهداشت روز آدینه گفت که پیامدهای ویروس کرونا تا چند دهه باقی خواهد ماند و اثرات آن احساس خواهد شد.

2 مهر 1399

سفر به دنیای اسرارآمیز داستان ها در یکی از موزه های انگلستان

هر موجودی داستان خودش را دارد. ما نیز همچون سایر موجودات داستان منحصر به فرد زندگی خودمان را نوشته ایم و هر روز صفحه جدیدی را به کتاب داستانمان می افزاییم البته شاید این داستان ها هرگز مکتوب و بازخوانی نشوند.

2 مهر 1399

هشدار سازمان ملل درباره وقوع جنگ منطقه ای به دلیل حضور بازیگران خارجی در لیبی

فرستاده موقت سازمان ملل به لیبی نسبت به خطر تبدیل شدن درگیری ها در این کشور به یک جنگ منطقه ای هشدار داد و گفت که هراس و ترس ملت لیبی نسبت به اینکه سرنوشت شان به دست بازیگران خارجی بیفتد، بیشتر می شود.

1 مهر 1399

قیمت هر عدد فاویپیراویر چند است؟!

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با تأکید بر اینکه مردم برای تهیه داروهای بیماران مبتلا به کرونا از مراجعه به بازار آزاد خودداری کنند، گفت: داروهای این بیماران در بیمارستان تأمین می شود و نیاز بازار آزاد، کاذب است.

1 مهر 1399

چین ادعای آمریکا در خصوص حملات سایبری را تکذیب کرد

چین ادعای آمریکا در مورد حملات سایبری پکن به تعدادی از کشورهای دیگر از جمله بلژیک با هدف سرقت مالکیت معنوی و اطلاعات محرمانه تجاری را رد کرد و این ادعا را ساختگی خواند.

31 شهریور 1399
تعداد: (871)