سلامتی و پزشکی

خانه نشین ها تلویزیون 99 را چگونه ارزیابی می نمایند؟

عجب عیدی شد! چه کسی فکرش را می کرد روزی برسد که ایرانی جماعت ایام نوروز در خانه بماند و حتی مجبور گردد، به پارک سر خیابانش هم سر نزند؟!در شرایط فعلی که نه بیرون رفتن از خانه رواست و نه سر زدن به دوستان و آشنایان؛ رسانه ها مهمترین همدم مردم خانه نشین شده...

12 فروردین 1399

افزایش تلفات ویروس کرونا به فراتر از 1500 نفر

مسئولان دولت چین از جان باختن 143 نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کووید19 و افزایش تلفات این ویروس به بیش از هزار و پانصد نفر خبر دادند.

11 فروردین 1399

یاری 18 میلیارد ریالی کمیته امداد برای ازدواج نیازمندان یزدی

خبرنگاران/یزد معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: طی 11 ماهه امسال یک میلیارد و 788 تومان برای ازدواج نیازمندان از محل اعتبارات دولتی و یاری های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت نموده است.

10 فروردین 1399

جهش ژنتیکی تنها با چند قطره خون معین می گردد

محققان کشور راهکاری ارائه دادند تا به یاری چند قطره خون بتوان جهش های ژنتیکی افراد را تشخیص داد. با این وجود فرد تنها با یک آزمایش به اطلاعات نهفته در تمامی ژن های خود دست می یابد.

8 فروردین 1399

مشکل مغز استخوان فیلمنامه است، شورای پروانه ساخت،ایرادات را گوشزد کند

باقری گفت:مشکل فیلم مغز استخوان بازیگری و کارگردانی نیست بلکه مشکل آن فیلمنامه است.

6 فروردین 1399

تشدید نظارت بر خانه های مسافر در ایام عید

مسئول واحد حقوقی میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا واحد های اقامتی تعطیل شده و با خانه های مسافر غیرمجاز به شدت برخورد می گردد.

5 فروردین 1399

یک ماه در میانه بودم و کسی سراغم نیامد، ورزشکاری که سهمیه المپیک می گیرد، سختی زیادی کشیده است

تکواندوکار تیم ملی گفت: یک ماه در میانه بودم، اما مسئولان شهرستان هیچ توجهی به من نکردند.

5 فروردین 1399

معاون هنری تحت عمل جراحی نهاده شد

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد به دلیل یک جراحی اورژانسی این روزها در جشنواره های هنری فجر حضور مستقیم ندارد.

1 فروردین 1399

کمیته های 10 گانه ستاد خدمات سفر در اردبیل فعال شد

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: به منظور اقدامات و اجرای فعالیت های مورد نظر برای آمادگی تعطیلات نوروزی کمیته های 10گانه ستاد خدمات سفر در استان اردبیل فعال شد.

1 فروردین 1399

خبرنگاران کارگران با پویش من در خانه می مانم، نمی توانند امرار معاش نمایند

قزوین - خبرنگاران - دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین گفت: کارگری که بخواهد برای مقابله و پیشگیری با بیماری کرونا، به پویش من در خانه می مانم ملحق گردد، نمی تواند امرار معاش کند.

29 اسفند 1398

افاضلی: اگر ضروری است بازیکنانم ساطور در دست وارد زمین شوند!

خبرنگاران/بوشهر سرمربی پارس جنوبی جم می گوید تیم مقابل (گل گهر) آمده بود تا با بازی فیزیکی جلوی بازی تیم دیگر را بگیرد. اگر ضروری است ما هم تغییر روش بدهیم بگویند تا بازیکنانم هر کدام یک ساطور در دست شان بگیرند و وارد زمین شوند! ما دنبال فوتبال هستیم تا...

29 اسفند 1398

خبرنگاران شمار مبتلایان به کرونا در کانادا رو به افزایش است

تهران - خبرنگاران - مقامات بهداشتی کانادا روز دوشنبه اعلام کردند، با تایید مبتلای 2 فرد دیگر به ویروس کرونا تعداد بیماران ناشی از این ویروس در ایالت اونتاریو بزرگ ترین ایالت این کشور 34 نفر و در کانادا به 67 تن رسید.

22 اسفند 1398

ده رشته برتر تحصیل در کانادا

کشور پهناور و دوزبانه کانادا، دارای بالاترین نرخ پذیرش مهاجران در میان کشورهای پیشرفته و توسعه یافته جهان بوده و همانطور که در مطلب برترین دلایل مهاجرت به کانادا به این موضوع پرداختیم، این کشور از جوانب مختلفی نظیر امنیت، رفاه اجتماعی، کیفیت بالای...

21 اسفند 1398

داروخانه ها حق فروش ماسک را ندارند

خبرنگاران/کرمان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با توجه به بعضی سوء استفاده ها از شرایط موجود، طبق دستور وزارت بهداشت، دیگر داروخانه ها مطلقا اقلامی همچون ماسک را توزیع نخواهند کرد و صرف بحث توزیع ماسک توسط دانشگاه علوم پزشکی انجام خواهد...

19 اسفند 1398

آمارهای متناقض مرگ کارگران معدن ، وزارت کار مخفی می نماید یا معدن داران؟

یکی از مواردی که موجب می گردد تا آمار دقیق از میزان حوادث کار در معدن در دست نباشد، مقاومت معدن داران صاحب نفوذ معادن خصوصی است.

17 اسفند 1398

واکنش سعد حریری و میشل عون به درگیری های شدید در بیروت

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، سعد حریری نخست وزیر پیشبرد امور لبنان در واکنش به درگیری های شدید در بیروت گفت: درگیری، آتش سوزی و اقدامات خرابکارانه در مرکز بیروت، جنون آمیز و مردود و تهدید کننده ثبات داخلی است.

15 اسفند 1398

77 مراجعه به اورژانس در مسابقه پرسپولیس-تراکتور

رییس اورژانس تهران از مراجعه 77 نفر به نیروی های امدادی مستقر در استادیوم طی مسابقه فوتبال تیم های پرسپولیس و تراکتور اطلاع داد.

15 اسفند 1398

راهنمایی نقدینگی به سمت فراوری از وظایف اصلی بانک مرکزی ، سعدوندی: در 5 سال اخیر رشد مالی را فدای کنترل تورم کردیم

کارشناسان مالی در نشست ارزیابی طرح بانکداری مجلس از منظر سیاست پولی، ضمن تأکید بر زمان دار و جهت دار کردن طرح جدید بانکداری به ضرورت نقش آفرینی بانک مرکزی در یاری به ایجاد رشد و اشتغال اشاره کردند.

14 اسفند 1398

گالری عکس: شرایط ظاهری پوشش محافظتی و مسائل پرسنل درمانی در ووهان

شهر ووهان چین در مرکز چین، مدتی است که به خاطر شیوع ویروس کورونا، شرایطی ویژه را تجربه می نماید. این شهر در قرنطینه است و علیرغم تدابیر خوب دولت چین، گزارش هایی از کمبود مواد غذایی و کالاهای ضروری هم به گوش می رسد.

12 اسفند 1398

21 دی؛ گزارش کیفیت هوای تهران

کیفیت هوای پایتخت امروز شنبه 21 دی ماه از لحاظ غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شاخص لحظه ای 98 در شرایط سالم نهاده شد.

11 اسفند 1398
تعداد: (75)