ماجرای عجیب مشت زدن به درخت و برخاستن سونامی

به گزارش مجله زیتوا، این ویدئو با عنوان پسر مشت به درخت می زند، طبیعت مقابله می نماید در شبکه های اجتماعی بحث برانگیز شده است.

ماجرای عجیب مشت زدن به درخت و برخاستن سونامی

به گزارش خبرنگاران، به نظر می رسد که این اتفاق در یکی از کشور های شرق آسیا اتفاق افتاده است. مرد جوان در حال کوبیدن مشت های سنگین به یک درخت است، سه نفر نیز از فاصله نسبتا دور به او نزدیک می شوند و بلافاصله پس از رسیدن آن ها سونامی رخ می دهد.

یکی از این افراد زن است و یک کاربر نوشته این زن عاشق سونامی است، او همواره این نوع ویدیو ها را منتشر می نماید. در دست دو نفر از آن ها مونوپاد است و هنگام وقوع سونامی در حال گرفتن فیلم هستند. دو نفر نیز جلیقه نجات به تن دارند و اینگونه به نظر می رسد که از لحظه وقوع سونامی آگاه هستنند.

یکی از کاربران نوشت: آن مرد پس از چندین بار مشت زدن به درخت هنگام وقوع سونامی آن را در آغوش گرفت و امید داشت که نجات پیدا کند.

کاربر دیگر نوشت: من این سونامی را از حدود 12 زاویه مختلف در هفته گذشته دیده ام.

دیگری نوشت: بر اساس جلیقه های نجات، مونوپاد و دویدن، آن ها می دانستند که این اتفاق می افتد و نکته عجیب این بود که فیلم گرفتن را بر حفظ جان خود ترجیح دادند. در ویدئو صدایی شنیده می گردد که موبایل را بگیر!

یک کاربر هم به نحوه مشت زدن پسر جوان انتقاد نموده و گفته: یارو مثل 12 ساله ها مشت می زند، من ممکن است تجربه بوکس نداشته باشم، اما اگر می خواهی مشت بزنی، حداقل دست و آرنجت را کمی بالا بیاور، آرنج یارو از قبر مادربزرگ من پایین تر است!

کاربر دیگری نیز نوشته که این یک گیاه موز است، نه یک درخت.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1749

به "ماجرای عجیب مشت زدن به درخت و برخاستن سونامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب مشت زدن به درخت و برخاستن سونامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید