بازدید مدیرعامل صندوق توسعه از بناهای تاریخی شرق گلستان

به گزارش مجله زیتوا، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی کشور از بناهای تاریخی شهرستان های رامیان و آزادشهر بازدید کرد.

بازدید مدیرعامل صندوق توسعه از بناهای تاریخی شرق گلستان

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

بهگزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی گلستان، روز پنجشنبه 29 خردادماه 99 هادی میرزایی مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی کشور با همراهی غلامعلی کوهساری نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی، توریستی و صنایع دستی استان، حمیدرضا چوبداری فرماندار رامیان و ماه بانو سادات حسینی رئیس شورای اسلامی شهر رامیان از بنای تاریخی حمام عروج، کاخ رامیان و کاخ خوش ییلاق بازدید کرد.

میرزایی در بازدید از کاخ خوش ییلاق گفت: در سال 1387، تعداد 269 بنا طی مصوبه هیئت وزیران، برای واگذاری به بخش غیردولتی، به صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی واگذار شد که یکی از آن بناها کاخ خوش ییلاق شهرستان آزادشهر است.

او با اشاره به این که این کاخ که در مالکیت صندوق است در لیست واگذاری به بخش غیردولتی قرار گرفته، اظهار امیدواری کرد: با تسهیل شرایط واگذاری و همچنین همکاری اداره کل استان و فرمانداری آزادشهر، این کاخ به بخش خصوصی واگذار شد. امیدوارم شاهد بهره برداری مناسب از آن و جذب مسافر و توریست به این منطقه باشیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 826

به "بازدید مدیرعامل صندوق توسعه از بناهای تاریخی شرق گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیرعامل صندوق توسعه از بناهای تاریخی شرق گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید