تمامی مسابقات و اردوهای کشتی در روسیه لغو شد

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، در ادامه تعویق رقابت های ورزشی در دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا، فدراسیون کشتی روسیه نیز در بیانیه ای اظهار داشت که تمامی رقابت های کشتی این کشور تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

تمامی مسابقات و اردوهای کشتی در روسیه لغو شد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

این تصمیم بر اساس اعلام وزارت ورزش روسیه مبنی بر لغو تمامی مسابقات ورزشی در این کشور گرفته شده است و تاریخ جدید برگزاری مسابقات با توجه به تصمیم وزارت ورزش این کشور اعلام خواهد شد.

بروس اف دبیرکل فدراسیون کشتی روسیه به کشتی گیران این کشور توصیه نموده است که برای حفظ آمادگی جسمانی و همچنین پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه های خود تمرین نمایند.

وی گفت: تمامی مسابقات کشتی آزاد و فرنگی و زنان روسیه به طور نامحدود به تعویق افتاده است و برنامه ریزی های ما طبق تقویم جدید اتحادیه جهانی کشتی و با درنظر دریافت توصیه های وزارت ورزش روسیه خواهد بود.

بروس اف در انتها اظهار داشت: یک بار دیگر تأکید می کنم اکنون وظیفه اصلی هرکس حفظ زندگی و سلامتی اش است. در خانه بمانید و از خود مراقبت کنید.

در حال حاضر در روسیه نزدیک به 4 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 627

به "تمامی مسابقات و اردوهای کشتی در روسیه لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی مسابقات و اردوهای کشتی در روسیه لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید