دفاع از سریال ستایش

به گزارش مجله زیتوا، ارجمند درباره انتقاد ها به گریم نرگس محمدی در این سریال گفت: اصلا همین بازیگران زن ایران را ببینید، 50 ساله هستند؛ اما بوتاکس کرده اند و چین و چروک هایشان از بین رفته است!

دفاع از سریال ستایش

انتقاد ها از سری جدید سریال ستایش زیاد شده است و این روز ها رسانه ها از زوایای مختلفی به نقد این مجموعه می پردازند. برخی زن ستیزی سریال را نقد کرده اند و برخی دیگر فاصله اش را از الگو های زندگی ایرانی و اسلامی.

در همین رابطه دیروز عوامل این مجموعه در برنامه سلام صبح بخیر حاضر شدند و به انتقاد ها پاسخ دادند. داریوش ارجمند، بازیگر نقش حشمت فردوس در پاسخ به نقد ها گفت: تا به حال ندیده ایم این همه تکه کلام ها و حرف های نصیحت گونه از آن در موبایل مردم وجود داشته باشد و من در خیابان با مردم همراه هستم و این واکنش هایشان را می بینم.

مسائل سریال هم شعاری نیست و او چیز هایی را به عنوان نشانه های تربیتی به سمت مردم پرتاب می کند که آن ها می بینند و خوششان می آید و عمل هم می کنند. زرین کوب هم تهیه کننده ای نرم و باتحمل است که در این مجموعه پربازیگر جواب همه را با خونسردی و آرامش می داد. سعید سلطانی هم که معلم بوده جامعه را خیلی خوب می شناسد و عاشق آن است. من در دکوپاژ های او دیدم که چقدر به زیست ایرانی اهمیت می دهد. سریال ستایش در سبک زندگی ایرانی پیروز عمل کرده است.

وی افزود: بسیاری از افراد می گویند این سریال ضد زن است؛ اما چنین چیزی نیست. بعد از 6 ماه مطلبی به سکانسی که من به خانه ستایش می رسم فکر کرده بود و دیروز مرا به استودیو برد و گفت: یک جمله را باید اضافه کنی. او با ستایش زندگی می کند. چیز هایی که مطلبی به عنوان مسائل تربیتی و فرهنگی در این سه فصل گنجانده خیلی مهم است.

به اینکه پدری دوست دارد فرزند اولش پسر باشد انتقاد کردند؛ اما این موضوع یک موضوع دنیای است و در چین، آفریقا و آلاسکا هم چنین چیزی را شاید ببینید؛ چون پدر ها زمانی خیلی زود از دنیا می رفتند و این پسر ها بودند که می توانستند خانواده را اداره کنند. این را به عنوان ایراد مطرح کردند.

بازیگر سریال ستایش پیرامون علاقه فردوس به دختر توضیح داد: برای فردوس دختر هم مهم است؛ وقتی که عروس او باردار است به او می گوید در اتاق تاریک نباش و در باغ 5 هزار متری راه برو تا بچه اکسیژن بگیرد.

ارجمند گفت: ما در ستایش راستا زندگی شخصیت ها را دنبال می کنیم و چیزی در سریال به اجبار وارد نشده و اگر این گونه بود مردم سریال را قبول نمی کردند و در این یک سال گذشته دیگر نمی توانستیم جواب مردم را بدهیم که فصل سوم سریال ستایش چه زمانی پخش می شود، پس مردم به سریال ستایش علاقه مند هستند.

ارجمند درباره انتقاد ها به گریم نرگس محمدی در این سریال گفت: اصلا همین بازیگران زن ایران را ببینید، 50 ساله هستند؛ اما بوتاکس کرده اند و چین و چروک هایشان از بین رفته است!

منبع: فرادید
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 171

به "دفاع از سریال ستایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع از سریال ستایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید