رستوران های لوکس دبی ، 10 مورد از گرانترین رستوران های دبی (تور دبی ارزان)

به گزارش مجله زیتوا، دبی امروزه به یکی از مکان های توریستی تبدیل شده است که در سراسر دنیا به نوعی زبانزد می باشد .این معروفیت از بابت وجود تنوع در همه چیز است ، چه از لحاظ وجود بازارهای بزرگ و تنوع اجناس در هر سطح قیمت (معمولی و لوکس) و چه از لحاظ داشتن انواع تفریحات و بعلاوه وجود انواع رستوران ها با تنوع فوق العاده (از لحاظ نوع غذا ، نحوه پخت و اندازه هزینه) وهتل ها و بعلاوه داشتن ساختمان های لوکس و بزرگ با طراحی های مدرن و پیشرفته که شاید در هیچ نقطه از دنیا نتوان مانند آن را دید .اگر در سفر به این نقطه از دنیا قصد دارید که وعده غذایی خود را در رستوران های لوکس دبی صرف نمایید ، ما در متن زیر به معرفی تعدادی از آن ها پرداخته ایم تا شاید توانسته باشیم یاری کوچکی برای انتخاب رستوران های لوکس دبی ، گرانترین رستوران های دبی از مجموعه رستوران های دبی را برای شما فهرست نموده ایم.

رستوران های لوکس دبی ، 10 مورد از گرانترین رستوران های دبی (تور دبی ارزان)

با تور دبی ارزان در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

1 - رستوران ایندگو بای ونیت (Indego by Vineet)

آدرس این رستوران های لوکس دبی : امارات متحده عربی ، دبی ، جاده الصفوح ، برج گروسونور میباشد . (Grosvenor House Tower One . AL . Sufouh road , Dubai - Dubai - United Arab Emirates)این رستوران از لوکس ترین و گران قیمت ترین رستوران های دبی محسوب می شود به طوری که میانه قیمت در آن از 25 تا 100 دلار می باشد یعنی مبلغی معادل با 79 تا یک میلیون تومان .سبک منوی این رستوران آسیایی ، هندی بوده و حلال می باشد و وعده های نهار ، شام و بعلاوه شام دیر وقت را سرو می نماید . ساعت سرو غذا در روزهای معمولی از 12 ظهر تا 7 شب می باشد که البته در روزهای تعطیل به 23 شب افزایش می یابد . یکی از دلایل معروفیت این رستوران از رستوران های لوکس دبی غذاهای هندی آن است که به جرات می توان گفت نظیر ندارد . در کنار تمام غذاهای این رستوران انواعی از ترشیجات خوشمزه سرو می شود .بعلاوه می توان به دکوراسیون آن اشاره نمود که بسیار زیبا و مدرن طراحی شده است . در این رستوران غذاهای مخصوص گیاهخواران نیز سرو می شود و دارای تنوع زیادی نیز می باشد . از سایر امکانات این رستوران می توان به پارکینگ رایگان ، اینترنت پر سرعت ، ویلچر و صندلی انتظار نام برد . بعلاوه شما می توانید از امکانات بیرون بر در این رستوران از رستوران های لوکس دبی بهره بگیرید .

2 - رستوران آرمانی (Armani)

آدرس این رستورا : دبی ، مرکز شهر ، برج خلیفه است . (Burj Khalifa , Burj Khalifa Area , Downtown Dubai - Dubai - United Arab Emirates)سبک منوی این رستوران های لوکس دبی نیز آسیایی - هندی و حلال می باشد . این رستوران لوکس که در شهر دبی معروفیت زیادی دارد گاهی با نام امل (Amal) نیز شناخته می شود .هزینه صرف غذا در این رستوران بی نظیر که به علت چشم انداز خاص خود نیز مشهور است بین 70 تا 140 دلار می باشد یعنی در حدود 227 تا 454 هزار تومان . در این رستوران های لوکس دبی نهار ، شام و شام دیر وقت سرو می شود و ساعت آن از 7 صبح تا 23 می باشد .این رستوران به علت چشم انداز خاصی که دارد می تواند جای مناسبی برای جلسات اداری و مهمانان اداری باشد . بعلاوه به علت داشتن فضایی رمانتیک زوجین را نیز به سمت خود جذب می نماید . شما برای صرف یک وعده غذای فوق العاده در کنار خانواده نیز می توانید به این رستوران بروید . این رستوران امکاناتی همانند صندلی وی آی پی ، پارکینگ مناسب و ویلچر و سایر خدمات را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . بعلاوه می توانید از خدمات بیرون بر این گرانترین رستوران های دبی نیز استفاده نمایید .

3 - رستوران پیرچیک (Pierchic)

این رستوران از گرانترین رستوران های دبی نیز که از جمله رستوران های دبی محسوب می شود می تواند مکان مناسبی برای صرف یک وعده غذای لذیذ برای زوجین ، مهمانی های خانوادگی و یا جلسات و مهمانان اداری باشد . زیرا این رستوران به غیر از غذاهای فوق العاده خوشمزه که به انتخاب شما در دو فضای داخلی و یا خارجی سرو می نماید دارای صندلی چرخدار برای افرادی که به آن احتیاج دارند و بعلاوه پارکینگ و اینترنت رایگان می باشد .در رستوران پیرچیک از گرانترین رستوران های دبی غذاهای مدیترانه ای ، دریایی و اروپایی در وعده های نهار ، شام و شام دیر وقت سرو می شود . که ساعت کاری این رستوران از 12 ظهر تا 14 و بعلاوه از 19 تا 30 : 23 شب است . هزینه یک وعده غذایی در این رستوران به طور میانگین 30 تا 200 دلار خواهد بود یعنی مبلغی برابر با 95 تا 640 هزار تومان .آدرس این رستوران از گرانترین رستوران های دبی : دبی ، القصر ، خیابان الصفئح است . (Al Sufouh Rd , Al Qasr at Madinat . Jumeirah - Dubai - United Arab Emirates)

4 - رستوران المحاره ( Al Mahara)

آدرس این رستوران که غذاهایی با سبک های مختلف اروپایی ، دریایی و مخصوص گیاهخواران دارد به توضیح ذیل می باشد :امارات متحده عربی ، دبی ، برج العرب ، طبقه همکف (G Floor , Burj Al Arab - Dubai - United Arab Emirates)این رستوران به علت دکوراسیون آن و وجود آکواریوم بزرگی در دورتادور رستوران خود دارد و بعلاوه تزییناتی که در نهایت سلیقه بر روی غذاهای خود انجام می دهد معروفیت یافته است . در این رستوران امکانات دیگری مانند غذاهای وی آی پی ، صندلی چرخدار ، پارکینگ و بعلاوه اینترنت پر سرعت در اختیار افراد واقع شده است .در رستوران المحاره دو وعده نهار و شام سرو می شود که از ساعت 30 : 12 تا 30 : 15 برای نهار و 19 تا 23 برای شام اختصاص یافته است . بعلاوه هزینه یک وعده در آن به طور میانگین مبلغی بالغ بر 120 تا 230 دلار یعنی در حدود 380 تا 734 هزار تومان می باشد .

5 - رستوران لا پتیت (La Petite Maison)

آدرس این رستوران از گرانترین رستوران های دبی لوکس در امارات متحده عربی ، دبی ، مرکز بین المللی مالی دبی ، گیت ویلیچ می باشد . (Gate Village No , 8 , Dubai , International Financial Center - Dubai - United Arab Emirates)در صورتی که به انواع غذاهای اروپایی علاقمند هستید می توانید این رستوران گرانترین رستوران های دبی را انتخاب نمایید زیرا منی غذایی این رستوران اروپایی ، مدیترانه ای و ایتالیایی می باشد . زمانی که غذا را برای شما می آورند از تزیین آن تعجب خواهید کرد و از تماشا آن لذت خواهید برد . در این رستوران امکاناتی چون پارکینگ و اینترنت رایگان در اختیار مشتری قرار می گیرد . بعلاوه به علت داشتن دو فضای داخلی و خارجی که در محوطه رستوران واقع شده است تنوع انتخاب جا برای صزف وعده غذایی برای مشتریان نیز فراهم می باشد .در این رستوران از گرانترین رستوران های دبیسه وعده صبحانه ، نهار و شام برای مشتریان فراهم است و از ساعت 12 تا 23 آماده پذیرایی می باشند . هزینه غذا در این رستوران تقریبا 151 دلار یعنی در حدود 478 هزار تومان می باشد .

6 - رستوران اتمسفر (At.Mosphere Restaurant)

این رستوران به علت دلشتن دید خوبی که به اطراف دارد به معروفیت رسیده است و می تواند یک مکان مناسب و زیبا برای برپایی انواع جشن ها مانند تولد و یا سالگرد ازدواج باشد .سبک غذاهای این رستوران فرانسوی ، ایتالیایی ، اروپایی و بعلاوه اروپای مرکزی است و نهار ، شام و شام دیر وقت در آن سرو می شود . بعلاوه ساعات سرو غذا در این رستوران متغیر می باشدبرای یک وعده غذایی در این رستوران باید در حدود 173 دلار یعنی 558 هزار تومان را در نظر گرفت . البته در این رستوران به غیر از غذاهای متنوع و خوشمزه پارکینگ و اینترنت رایگان نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . بعلاوه در صورتیکه بخواهید غذای خود را در محوطه ای خصوصی میل نمایید این امکان در این رستوران وجود دارد .آدرس این رستوران لوکس به توضیح زیر است :امارات متحده عربی ف دبی ، مرکز دبی ، برج خلیفه ف انتهای طبقه 122 (122nd Floor , Burj Khalifa , Downtown . Dubai - Dubai - United Arab Emirates)

7 - رستوران جونسویی (Junsui)

شاید از فرم نام این رستوران شیک و زیبا متوجه شده باشید که در آن انواع متنوعی از غذاهای آسیایی ، چینی و ژاپنی ، تایلندی و اندونزیایی و بعلاوه انواع غذاهای دریایی و سوشی و فیوژن پخته و سرو می شود . علاوه بر این منوی متنوع بوفه ، پارکینگ و اینترنت رایگان و بعلاوه ویلچر در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .آدرس این رستوران : دبی ، ساحل جمیرا ، برج العرب (Ground mezzanine floor . Burj Al Arab , Jumeirah Beach Road , Umm Suqeim - Dubai - United Arab Emirates)میانه قیمت در این رستوران برای یک وعده غذایی به طور میانه 145 دلار می باشد یعنی مبلغی معادل با 463 هزار تومان . البته در این رستوران چهار وعده سرو می شود یعنی صبحانه ، نهار ، شام و شام دیر وقت

8 - رستوران ژنگ وی (Zheng He s)

همانطور که از نام آن شاید بتوان حدس زد سبک غذاهای این رستوران چینی و آسیایی است و نهار ، شام و شام دیر وقت در آن سرو می شود و از ساعت 30 : 11 تا 30 : 18 از مشتریان پذیرایی می نماید . البته در روزهای تعطیل این رستوران تا ساعت 1 بامداد پذیرای مشتریان خود خواهد بود .در این رستوران یعنی رستوران ژنگ وی تمام چیزها و حتی منو کاملا چینی هستند و یک منوی متنوع از غذاهای چینی با مخلفات فراوان و مخصوص در اختیار شما قرار می گیرد . این رستوران نیز دو محیط داخلی و خارجی دارد که شما برحسب تمایل می توانید آن را انتخاب نمایید . بعلاوه داری ویلچر ، پارکینگ و اینترنت است . پس اگر به غذاهای چینی علاقه دارید باید به این رستوران سری بزنید . البته هزینه یک وعده در این رستوران در حدود 30 تا 100 دلار می شود یعنی در حدود 95 تا 320 هزار تومان .آدرس رستوران ژنگ وی : امارات متحده عربی ، دبی ، جمیرا ، جمیرا مینا السلام است . (Jumeirah Mina A Salam , Madinat . Jumeirah - Dubai - United Arab Emirates)

9 - رستوران زوما (Zuma)

آدرس این رستوران : دبی ، خیابان آل صعده ، گیت ویلیج است (Gate Village 06 , Podium Level , Al Sa DA St , DIFC - Dubai - United Arab Emirates)این رستوران به علت داشتن فضایی لوکس و زیبا می تواند برای مهمانی های گروهی ، خانوادگی و حتی اداری بسیار مناسب باشد . بعلاوه در این رستوران می توانید تقاضای بخشی خصوصی برای صرف غذای خود داشته باشید . از سایر امکانات این رستوران می توان به محلی برای انتظار ، پارکینگ و بعلاوه ویلچر اشاره نمود .در این رستوران وعده های صبحانه ، نهار ، شام و شام دیر وقت سرو می شود و از ساعت 12 تا 15 و بعلاوه 19 تا 1 بامداد پذیرای مشتریان است . هزینه غذا در این رستوران به طور میانه مبلغی در حدود 25 تا 100 دلار می باشد یعنی مبلغی بالغ بر 79 تا 320 هزار تومان .

10 - رستوران هاینز بک (Social by Heinz Beck)

در صورتیکه غذاهای ایتالیایی را دوست دارید حتما به این رستوران زیبا سری بزنید زیرا منوی این رستوران تنها از غذاهای ایتالیایی تشکیل شده است . این رستوران دارای آشپزی مشهور می باشد که در دبی بسیار معروف است و غذاهایی با عطر و طعمی خاص را برای شما چنان می پزد که هیچگاه طعم آن ها را فراموش نخواهید کرد . از دیگر خصوصیات این رستوران دید زیبایی است که از شهر در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید در حین صرف غذا از این چشم انداز نیز لذت ببرید .در این رستوران تنها وعده شام سرو می شود و از ساعت 12 تا 19 پذیرای مشتریان خود است .هزینه یک وعده غذایی و خوردن یک غذای بی نظیر ایتالیایی در این رستوران حدودا 93 دلار یعنی 300 هزار تومان می باشد .بعلاوه آدرس این رستوران به توضیح زیر است :امارات متحده عربی ، دبی ، جاده هلال (Crescent Rd - Dubai - United Arab Emirates )

منبع: همگردی
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1930

به "رستوران های لوکس دبی ، 10 مورد از گرانترین رستوران های دبی (تور دبی ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رستوران های لوکس دبی ، 10 مورد از گرانترین رستوران های دبی (تور دبی ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید