روانسازی جریان ترافیک جاده قدیم قم در محدوده سه راه باقرشهر

به گزارش مجله زیتوا، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بازگشایی پل روگذر تقاطع غیرهمسطح سه راه باقر شهر را زمینه ساز بهبود جریان ترافیک در جاده قدیم قم دانست.

روانسازی جریان ترافیک جاده قدیم قم در محدوده سه راه باقرشهر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام بازگشایی پل روگذر تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم (سه راه باقرشهر)، این گشایش ترافیکی را زمینه ساز بهبود جریان ترافیک در جاده قدیم قم دانست.

وی یادآور شد: پل روگذر تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، متعاقب تامین ملاحظات ترافیکی مورد نظر پلیس راهور تهران بزرگ گشایش یافته است.

صبوری دیلمی گفت: به این منظور یک دوربرگردان همسطح جنوب به جنوب در جاده قدیم قم و یک دوربرگردان همسطح شرق به شرق در بلوار علامه عسگری احداث شده است.

وی اضافه نمود: بلوار علامه عسگری یکی از اصلی ترین معابر حمل و نقلی باقرشهر است و خودرو های عبوری این محدوده معمولا در تقاطع همسطح بلوار با جاده قدیم قم، توقف های طولانی مدتی را تجربه می کردند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ادامه داد: گشایش پل روگذر تقاطع علاوه بر راهنمایی بهتر بار ترافیک ترانزیتی و تردد بین شهری خودرو ها به وسیله جاده قدیم قم، حجم بزرگ مراجعات شهروندان به بهشت زهرا (س) و حرم مطهر امام خمینی (ره) را ساماندهی خواهد نمود.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، طول پل روگذر جنوب به غرب، با احتساب شیبراهه ها 533 متر بوده و عرض آن بیش از 10 متر است. برای احداث این پل جهتی 44 حلقه شمع و 6 پایه بتنی اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 735

به "روانسازی جریان ترافیک جاده قدیم قم در محدوده سه راه باقرشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روانسازی جریان ترافیک جاده قدیم قم در محدوده سه راه باقرشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید