فرمانده یگان ویژه: فقط 150 پلیس زن به آزادی می روند، 3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شد

به گزارش مجله زیتوا، گروهان زنان یگان ویژه کار کنترل، بازرسی و تامین امنیت تماشاچیان زن را برعهده خواهند داشت.

فرمانده یگان ویژه: فقط 150 پلیس زن به آزادی می روند، 3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شد

فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: یک گروهان 150 نفره از پلیس زن یگان ویژه به منظور کنترل، بازرسی وایجاد نظم و امنیت در قسمت زنان در استادیوم آزادی حضور فعال خواهند داشت.

سردار حسن کرمی فرمانده یگان ویژه های ناجا در گفت وگو با فارس، به تمهیدات این پلیس برای ایجاد، نظم ، انضباط و امنیت بازی فوتبال ایران و کامبوج در روز پنج شنبه پرداخت و گفت: با توجه به مصوبه انجام شده زنان به استادیوم می روند.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود 2 هزار پلیس زن قرار است در استادیوم آزادی مستقر شوند گفت: خیر اینطور نیست فقط یک گروهان حدوداً 150 نفره از پلیس زن برای کنترل، بازبینی و نظارت در استادیوم آزادی حضور خواهند داشت.

3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شد

وی با بیان این مطلب که تاکنون نزدیک به 3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شده شرح داد: محدوده مشخصی که مجهز به امکانات است برای زنان فوتبال دوست پیش بینی شده است.

امنیت زنان در استادیوم را فراهم می کنیم

سردار کرمی با بیان این مطلب که فرماندهی داخل استادیوم آزادی و تامین امنیت با یگان های ویژه ناجا است خاطرنشان کرد: گروهان زنان یگان ویژه کار کنترل، بازرسی و تامین امنیت تماشاچیان زن را برعهده خواهند داشت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 185

به "فرمانده یگان ویژه: فقط 150 پلیس زن به آزادی می روند، 3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "فرمانده یگان ویژه: فقط 150 پلیس زن به آزادی می روند، 3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده یگان ویژه: فقط 150 پلیس زن به آزادی می روند، 3 هزار بلیت توسط زنان علاقمند به فوتبال خریداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید