دالماس: می خواهیم بدون ترس با ایران رقابت کنیم، برای صعود به جام جهانی امیدوار هستیم

به گزارش مجله زیتوا، سرمربی تیم ملی فوتبال کامبوج گفت: ایران بهترین تیم رنکینگ آسیا است، اما می خواهیم بدون ترس با این تیم بازی کنیم.

دالماس: می خواهیم بدون ترس با ایران رقابت کنیم، برای صعود به جام جهانی امیدوار هستیم

به گزارش ، فلیکس دالماس، سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال کامبوج در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: خوشحالم اینجا حضور دارم می دانید ایران یکی از قوی ترین تیم های آسیا است. این را هم بگویم فرصتی را به دست آورده ایم که می توانیم خودمان را ارزیابی کنیم. بدون ترس و مشکل می خواهیم در سطح بالایی با ایران رقابت نموده و بازی خوبی داشته باشیم. امیدوارم مسیری که به تازگی شروع نموده ایم به خوبی ادامه بدهیم و قدمی برای پیشرفت و انقلاب در فوتبال کامبوج برداریم.

او درباره اینکه به عنوان جوان ترین سرمربی تیم های ملی در قاره آسیا عملکرد این تیم را از زمان شروع فعالیت خود چگونه ارزیابی می نماید، اعلام کرد: سوال خوبی است. ایران و کامبوج تفاوت زیادی دارند. تیم ملی ایران از هر لحظ تیم پیشرفته ای است، اما ما هم ایدئولوژی واضحی داریم. بازیکنانم در زمین کوشش می نمایند و این ایدئولوژی نسبت به حریفان کامبوج تغییر نمی نماید. مهم ترین بحث شجاع بودن تیم است.

دالماس گفت: می خواهیم بازی خوبی داشته باشیم که نشان دهنده توانایی بازیکنان کامبوج باشد و بازی با ایران یک آزمون مهم و بزرگ است تا تیم فعلی ما را بهتر نموده و فلسفه و شجاعت آن را تقویت کنیم. البته تفاوت تیم خودمان را با ایران می دانیم.

او درباره همکاری اش با کیسوکه هوندا و نقش این ستاره در پیشرفت تیم ملی کامبوج گفت: هوندا و من ایدئولوژی یکسانی داریم و تصمیم گرفتیم کار را با هم شروع کنیم. من وقت بیشتری نسبت به هوندا دارم، اما هر پیشرفتی در تیم می بینید به دلیل حضور هوندا است. یاری بزرگی است که یک بازیکن بزرگ و حرفه ای مانند هوندا تیم کامبوج را راهنمایی کند. او نه تنها در تیم کامبوج حضور دارد بلکه با تجربه اش به بازیکنان یاری می نماید. ترکیب خوبی بین من و هوندا وجود دارد. شخصیت متفاوتی با هوندا دارم، اما رویا و هدف ما مشترک است.

سرمربی آرژانتینی تیم ملی کامبوج درباره شانس این تیم برای صعود به جام جهانی 2022 قطر، گفت: همواره امید صعود به جام جهانی را داریم، اما درباره این موضوع واقع بین هستیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 198

به "دالماس: می خواهیم بدون ترس با ایران رقابت کنیم، برای صعود به جام جهانی امیدوار هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دالماس: می خواهیم بدون ترس با ایران رقابت کنیم، برای صعود به جام جهانی امیدوار هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید