قتل عام خانوادگی در کمتر از 6 ساعت در تهران

به گزارش مجله زیتوا، راز قتل هولناک سه عضو یک خانواده که با نقشه دختر عظیم خانواده و همدستی دو مرد طراحی و اجرا شده بود، پس از 40 روز با اظهارات پسر جوانی به پلیس فاش شد.

قتل عام خانوادگی در کمتر از 6 ساعت در تهران

به گزارش ایران، شامگاه سه شنبه 12 اسفند، پسر جوانی به اداره آگاهی مرکز رفت و به افسر نگهبان گفت: من از یک قتل عام خانوادگی فجیع با خبر هستم و به خاطر عذاب وجدان، تصمیم گرفتم راز این قتل ها را برملا کنم.

به دنبال اظهارات پسر جوان، او دقایقی بعد در مقابل افسر کشیک قتل اداره دهم پلیس آگاهی تهران نهاده شد و گفت: من در بازار موبایل کار می کنم و خانه مان در محدوده بلوار ابوذر است. حدود 10 روز قبل، یکی از دوستانم را در خیابان دیدم و همراه او به خانه دوست دخترش رفتم وقتی وارد خانه آن ها شدم برای شستن دست و صورتم می خواستم به دستشویی بروم، اما چون با خانه آن ها آشنایی نداشتم به اشتباه وارد حمام شدم، اما ناگهان با مشاهده صحنه ای عجیب در جا خشکم زد. داخل حمام با جسد زن و مردی میانسال رو به رو شدم. از ترس بلافاصله در را بستم و به اتاق برگشتم. بعد هم به بهانه ای خیلی زود خانه را ترک کردم.

به دنبال اظهارات پسر جوان، موضوع به بازپرس حبیب الله صادقی اعلام شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به سرپرستی مهدی مسلمی، رئیس اداره جرایم جنایی، تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی راهی محل شدند. ساعت 15 دقیقه بامداد چهارشنبه 13 اسفند، تیم تحقیق وارد طبقه پنجم خانه ای شدند که در ادامه تحقیقات تعیین شد، سه جنایت فجیع در آن اتفاق افتاده است.

با ورود به خانه، آن ها متوجه بهم ریختگی وسایل و به سرقت رفتن بخشی از اموال خانه شدند. همچنین به محض ورود به حمام جسد مرد و زنی را پیدا کردند و یک بشکه که پر بود از اسید. وقتی محتویات داخل بشکه آنالیز شد مأموران پیروز شدند تکه های استخوان سر و شانه زن جوانی را از داخل آن بیرون آورند.

در معاینات متخصصان پزشکی قانونی تعیین شد از زمان قتل ها حدود 40 روز می گذرد و علت مرگ نیز اصابت جسمی سنگین به سر اعلام شد.

در کنار بشکه ای که جسد دختر جوان داخل آن پیدا شد، دو بشکه دیگر و ظروف پر از اسید کشف شد که نشان می داد عاملان جنایت قصد از بین بردن دو جسد دیگر را نیز داشته، اما پیروز به انجام آن نشده اند.

در تحقیقات میدانی، تعیین شد که خانه متعلق به زن میانسال بوده که وضع اقتصادی خوبی داشته و با همسر صیغه ای و دو دختر 24 و 20 ساله اش زندگی می نموده است.

با کشف جسد داخل بشکه، این احتمال از سوی تیم جنایی مطرح شد که جسد متعلق به یکی از دخترهاست، اما از دختر دیگر خبری نبود.

با این احتمال که دختر ناپدید شده به نام سهیلا و دوست پسرش در این ماجرا نقش دارند به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی پایتخت، تحقیقات برای بازداشت او صادر و در نهایت دختر 24 ساله در مخفیگاهش و 15 ساعت بعد از کشف اجساد بازداشت شد.

زن جوان که ابتدا مدعی بود از قتل ها بی خبر است در نهایت اعتراف کرد و گفت: پدر و مادرم سال ها قبل از هم جدا شدند و من با پدرم زندگی می کردم تا اینکه حدود 4 سال قبل از مادرم باخبر شدم و او را دیدم. بعد از آن رفت و آمدم به خانه مادرم بیشتر شد. بعد از مدتی هم به خاطر اختلافاتی که با شوهرم داشتم از او جدا شدم و تنها بچه ام نزد او ماند و من هم به خانه مادرم آمدم.

او ادامه داد: در این مدت مادرم مدام مرا اذیت می کرد و انتظارات بی جایی از من داشت. از دست کار های او خسته شده بودم و نمی دانستم چکار کنم. تا اینکه چند وقت قبل در پارک با پسر 19 ساله ای به نام پدرام آشنا شدم. دوستی من و پدرام هر روز بیشتر می شد تا اینکه از ماجرای زندگی شخصی ام برایش گفتم. از طرفی برای او گفتم که مادرم وضع اقتصادی خوبی دارد و دو خودروی گرانقیمت مدل بالا و کلی پول نقد و طلا در خانه نگهداری می نماید. مادرم فقط 250 میلیون تومان پول نقد در گاوصندوق نگهداری می کرد. ثروت مادرم و اذیت های او باعث شد تا با پدرام تصمیم به قتل او بگیریم.

زن جوان گفت: با پدرام تصمیم به قتل گرفتیم و برای اجرای نقشه مان از یکی از دوستان پدرام به نام سروش یاری گرفتیم. قرار بود به او 300 میلیون تومان برای اجرای نقشه قتل ها بدهیم.

سهیلا ادامه داد: شب حادثه پدرام هم خانه ما بود، آن شب پدرام شام گرفت و به دور از چشم مادر و خواهر و شوهر مادرم داخل غذا داروی بیهوشی ریختیم. مادرم و شوهرش بعد از خوردن غذا خواب آلود شدند، اما بیهوش نشدند، ولی خواهرم روی کاناپه داخل پذیرایی خوابید.

او ادامه داد: مادر و شوهرش به اتاق شان رفتند و خواهرم هم روی کاناپه خوابید. از فرصت استفاده کردیم و در ورودی را باز کردم تا سروش وارد خانه گردد. سروش با خودش متادون و سم آورده بود که به زور به خواهرم خوراند و بعد هم با سیم شارژر او را خفه کرد. ساعت یک بامداد خواهرم را به قتل رساندیم و جنازه اش را به اتاق من منتقل کردیم تا کسی متوجه نگردد.

زن جوان گفت: چون مادر و شوهرش خوابشان نبرده بود، آن شب منتظر فرصت ماندیم و سروش هم در گوشه ای از خانه به انتظار ایستاده بود. در نهایت ساعت 7 صبح شوهر مادرم از اتاق بیرون آمد تا به سرکار برود، اما با مادرم دعوایش شد و من به عنوان میانجی وارد شدم و شوهر مادرم را به اتاق خودم بردم و در آنجا سروش با گلدان کریستالی به سرش زد و او را به قتل رساند. جسد را داخل حمام بردیم و به انتظار فرصت برای قتل مادرم ماندیم.

مادرم وقتی به سالن پذیرایی آمد روی کاناپه خوابید. ساعت 7 و نیم صبح بود که سروش به سراغش رفت و با همان گلدان کریستال چندین ضربه به سر او زد و بدین ترتیب سومین قتل را هم مرتکب شدیم و جسد مادرم را هم به حمام انتقال دادیم. بعد از آن وسایل باارزش را از خانه خارج کردیم. در این مدت چند باری به خانه سر زدیم، اما بعد از مدتی اجساد بو گرفت و تصمیم گرفتیم تا آن ها را از بین ببریم تا کسی از راز قتل ها با خبر نگردد.

زن جوان گفت: برای این کار تصمیم گرفتیم اجساد را داخل بشکه اسید بسوزانیم. جسد خواهرم را سروش داخل بشکه انداخت، اما فرصت برای دو جنازه دیگر پیدا نکردیم.

با اعتراف سهیلا، دو همدست دیگرش نیز بازداشت شدند.

سروش در تحقیقات اولیه به سه قتل اعتراف کرد و گفت: قرار بود برای سه قتل 300 میلیون تومان بگیرم، اما در این مدت هیچ پولی دریافت نکردم.

با اعتراف متهمان، آن ها با قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شدند و تحقیقات به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1248

به "قتل عام خانوادگی در کمتر از 6 ساعت در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل عام خانوادگی در کمتر از 6 ساعت در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید