مشهد، تارتار: امیدوارم قانون برای شهرهای محروم استثنا بگذارد، به موقع از بحران رها شدیم

به گزارش مجله زیتوا، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد این تیم به موقع از بحران رهایی یافته است.

مشهد، تارتار: امیدوارم قانون برای شهرهای محروم استثنا بگذارد، به موقع از بحران رها شدیم

به گزارش خبرنگاران از مشهد مقدس، مهدی تارتار، سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با شهر خودرو در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: یک بازی سخت را در پیش داریم، چون شهر خودرو از تیم های خوب لیگ است. قطعاً برای هر دو تیم کار سخت خواهد بود. جدول هم همین را می گوید. تیم شهر خودرو فوتبال باکیفیتی ارائه می نماید و گل محمدی هم زحمات فروانی برای این تیم کشیده و از بهترین مربیان لیگ است.

وی اضافه نمود: حمیداوی به عنوان مالک باشگاه شهر خودرو به موقع ورود کرد و این تیم را نجات داد. ما هم در شش هفته اخیر نسبت به بضاعتی که داریم خوب نتیجه گرفتیم. در جام حذفی هم گل گهر را شکست دادیم. در جام حذفی با هدف خاصی بازی نکردیم، اما بدمان نمی آید به مراحل بالاتر برویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد تصمیم وزیر نفت برای جدایی تیم های نفتی از بدنه وزارت نفت گفت: تیم ما طرفداران پر شوری دارد و قطعاً مسئولان فکری به حال این تیم خواهند کرد. مطمئنم مسائل رفع می گردد و توانستیم به موقع از بحرانی که در آن قرار گرفته بودیم رها شویم. تیم ما یک تیم مردمی است، هر چند گفته شده قانوناً نمی توان هزینه کرد، اما در شهری که فوتبال تنها دلخوشی مردم است، مسئولان با هزینه در فوتبال مقابل بسیار از اتفاقات تلخ را خواهند گرفت.

تارتار در مورد غایبان تیمش گفت: عباس عسگری در بازی با استقلال از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب شد و متأسفیم که او را نداریم. جای عباس در تیم ما خالی است. امیدوارم زودتر به شرایط خوبی که داشت برگردد.

وی درباره اینکه آیا قرار است بازیکن جدیدی را جایگزین عسگری نمایند، گفت: این کار باید در نیم فصل انجام گردد و در حال حاضر نمی گردد. باید قوانین را بپرسم و ببینم می توانیم اکنون کسی را اضافه کنیم یا نه. باید در نیم فصل این اتفاق رخ بدهد.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان راجع به شرایط این تیم در صورت جدایی از وزارت نفت گفت: ما در یک شهر محروم هستیم و کار می کنیم. تنها دلخوشی مردم همین تیم است. مسئولان کار می نمایند، اما قوانین دست آنها را بسته است. از نظر قانونی آنها نمی توانند برای تیم ما کار نمایند. امیدوارم قانون برای شهرهای محروم استثنا بگذارد که فوتبال و ورزش می توانند مقابل خیلی از ناهنجاری ها را بگیرند. جوان ها به سمت فوتبال و ورزش می آیند و قطعاً یک راهی هست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 218

به "مشهد، تارتار: امیدوارم قانون برای شهرهای محروم استثنا بگذارد، به موقع از بحران رها شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشهد، تارتار: امیدوارم قانون برای شهرهای محروم استثنا بگذارد، به موقع از بحران رها شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید