نسخه نویسی الکترونیک الزاما نیازمند عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی نیست

به گزارش مجله زیتوا، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر توسعه نسخه نویسی الکترونیک از سوی جامعه پزشکی گفت: پزشکان و مراکز غیرطرف قرارداد مانند پزشکان طرف قرارداد می توانند با ثبت نام در سامانه ep.tamin.ir نسبت به نسخه نویسی الکترونیک برای بیمه شدگان اقدام نمایند.

نسخه نویسی الکترونیک الزاما نیازمند عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی نیست

دکتر امیرعباس منوچهری معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در نامه ای به دکتر محمدرضا ظفرقندی، رئیس سازمان نظام پزشکی با اشاره به توقف صدور دفاتر درمانی از اول اسفند سال 99 گفت: در حال حاضر 19 هزار و 947 پزشک و دندانپزشک طرف قرارداد و517 پزشک غیرطرف قرارداد در سامانه نسخه نویسی سازمان تامین اجتماعی ثبت نام نموده اند و فعال هستند و روزانه بیش از 220 هزار نسخه نویسی و 110 هزار نسخه پیچی الکترونیک انجام می گردد.

وی در ادامه اضافه نمود: پزشکان و مراکز غیرطرف قرارداد همانند پزشکان طرف قرارداد می توانند با ثبت نام در سامانه ep.tamin.ir و یا استفاده از نرم افزارهای نسخه نویسی خصوصی موجود در مطب نسبت به نسخه نویسی الکترونیک برای بیمه شدگان اقدام نمایند و این مهم الزاماً نیازمند عقد قرارداد همکاری با سازمان نیستند.

دکتر منوچهری ضمن تقدیر از همراهی جامعه پزشکان کشور با این سازمان در زمینه صدور نسخه الکترونیک توضیح داد: سازمان تامین اجتماعی علاقه مند به عقد قرارداد جدید با تمامی پزشکان کشور است.

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1336

به "نسخه نویسی الکترونیک الزاما نیازمند عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه نویسی الکترونیک الزاما نیازمند عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید