واکنش زارع به کری خوانی گیبل: می خواستم با او در جهانی کشتی بگیرم اما غیبت کرد، حرف هایم را روی تشک می زنم

به گزارش مجله زیتوا، قهرمان کشتی آزاد سنگین وزن جهان در واکنش به کری خوای کشتی گیر آمریکایی تأکید کرد که قبل از مبارزه معمولاً کری نمی خواند و حرف هایش را روی تشک می زند.

واکنش زارع به کری خوانی گیبل: می خواستم با او در جهانی کشتی بگیرم اما غیبت کرد، حرف هایم را روی تشک می زنم

به گزارش خبرنگاران، بعد از آنکه اعلام شد ایران با درخواست آمریکایی ها برای رویارویی محبت آمیز موافقت کرده است و این مسابقه روز 23 بهمن ماه سال جاری و در آرلینگتون دالاس در استان تگزاس برگزار خواهد شد، گیبل استیوسون که در المپیک توکیو در وزن 125 کیلوگرم با شکست گنو پتریاشویلی در ثانیه آخر، قهرمان المپیک شد، اقدام به کری خوانی برای امیرحسین زارع قهرمان سنگین وزن دنیا کرد. او نوشت: به ایران بگویید زارع را بیاورد.

استیوسونِ 21 ساله در شرایطی در المپیک صاحب مدال طلا شد که امیرحسین زارع در نیمه نهایی مغلوب گنو پتریاشویلی شد و از رسیدن به فینال سنگین وزن باز ماند.

کشتی گیر آمریکایی بعد از المپیک گفت طی قراردادی که کوتاه مدت هم نخواهد بود، به کشتی کج مشغول خواهد شد و از همین رو در دنیای اسلو که هشت هفته بعد از المپیک در نروژ برگزار شد، شرکت نکرد. با این وجود حالا اعلام کرده است که می خواهد در کشتی محبت آمیز دو تیم ایران و آمریکا با کشتی گیر 21 ساله ایرانی مبارزه کند.

امیرحسین زارع در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد کری خوانی گیبل استیوسون قهرمان آمریکایی المپیک 2020 توکیو گفت: خیلی خوشحال می شوم اگر قرار باشد برای این مبارزه محبت آمیز در ترکیب تیم ملی باشم و به آمریکا برویم تا با این کشتی گیر آمریکایی کشتی بگیرم. من در المپیک می خواستم با او کشتی بگیرم، اما آنجا نشد و او در دنیای هم غیبت کرد، اما الان خیلی خوشحالم و ما می توانیم سال ها رقابت خیلی قشنگی با هم داشته باشیم. من در پی این هستم که سالیان سال حرف اول را در کشتی دنیا بزنم.

نفر سوم المپیک 2020 توکیو ادامه داد: این صحبت هایی که آقای استیوسون کرده برای من خوب بود و قطعاً بهانه و انگیزه خوبی برای از سرگیری تمریناتم خواهد بود. پاسخی برای کری خوانی کشتی گیر آمریکایی ندارم، چون قبل از کشتی حرف نمی زنم و کری نمی خوانم. معمولاً حرف هایم را روی تشک می زنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1576

به "واکنش زارع به کری خوانی گیبل: می خواستم با او در جهانی کشتی بگیرم اما غیبت کرد، حرف هایم را روی تشک می زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش زارع به کری خوانی گیبل: می خواستم با او در جهانی کشتی بگیرم اما غیبت کرد، حرف هایم را روی تشک می زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید