109نفر درجاده های زنجان کشته شدند

به گزارش مجله زیتوا، رئیس پلیس راه استان زنجان، از وقوع دو هزار و 388 فقره تصادف در جاده های استان زنجان طی هفت ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی این بازه زمانی 109 نفر در جاده های استان کشته شدند.

109نفر درجاده های زنجان کشته شدند

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد علی عظیمی در مصاحبه با خبرنگار مهر، از وقوع دو هزار و 388 فقره تصادف در جاده های استان زنجان طی هفت ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی این بازه زمانی 109 نفر در جاده های استان کشته شدند.

وی اظهار کرد: طی این بازه زمانی محور خدابنده به ابهر با 33 کشته و آزاد راه زنجان به قزوین با 33 نفر فوتی بیشترین تصادفات در جاده های استان را داشتند.

رئیس پلیس راه استان زنجان، گفت: در این بازه زمانی محور زنجان به دند با هفت نفر کشته کمترین فوتی در جاده های استان را به خود اختصاص داده است.

مظفری تاکید کرد: دراین هفت ماه سالجاری 409 فقره هم تصادف در محورهای روستایی استان رخ داده که 17 درصد از تصادفات را به خود اختصاص داده است.

وی گفت: دراین بازه زمانی محور روستایی محمود آباد بیشترین تصادفات روستایی را داشته است.

رئیس پلیس راه استان زنجان، ابراز داشت: طی هفت ماه سالجاری بیشترین خودرو تصادفی سواری بوده است و علت بیشتر تصادفات هم توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1039

به "109نفر درجاده های زنجان کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "109نفر درجاده های زنجان کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید