20 لباس مردانه زمستانی که آقایان باید در کمدشان داشته باشند!

به گزارش مجله زیتوا، خبرنگاران: انتخاب لباس مناسب فصل، بسیار مهم است، زیرا لباس مناسب فصل، هم بر جذابیت شما می افزاید و هوشتان را در زمینه مد و فشن نشان می دهد و هم از آسیب رسیدن به شما در برابر انواع آب وهوا پیشگیری می نماید.

20 لباس مردانه زمستانی که آقایان باید در کمدشان داشته باشند!

اکنون که فصل زمستان در پیش است، کم کم لباس های سنگین و ضخیم زمستانی از کمد ها و گنجه ها خارج می شوند. در این مقاله قصد داریم تا درمورد شیک ترین و جذاب ترین استایل های زمستانی آقایان صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

کت چرمی

کت چرمی، یکی از متنوع ترین انواع لباس های زمستانی است که اکثر آقایان، حداقل یکی از آن ها را در کمد لباس خود دارند. برای ساختن استایلی با کت چرم، روش های زیادی وجود دارد. وقتی که دمای هوا پایین است، می توانید کت چرک را با هودی (سوییشرت جلوبسته کلاهدار) و بلوز یقه گرد بپوشید یا اگر استایلی غیررسمی تر می خواهید، زیر کت، تیشرت بپوشید. بدین ترتیب استایلی کلاسیک و جذاب خواهید داشت.

کت ملوانی

هوا که سرد می گردد، کت ملوانی یا همان اورکت دودکمه، یکی از مهمترین لباس ها برای آقایان است. چه قصد رفتن به محل کار داشته باشید یا گردش و مهمانی، کت ملوانی، انتخاب کلاسیک بسیار مناسبی است. شما می توانید این نوع کت را با شلوار جین بپوشید؛ در این صورت ظاهری نیمه رسمی خواهید داشت. بهترین رنگ ها برای کت های ملوانی، سورمه ای، مشکی و سبز ارتشی است.

شلوار جین مشکی

مشکی یکی از رنگ هایی است که تقریبا هیچگاه انتخابی اشتباه به شمار نمی آید؛ به خصوص اگر جین باشد. فرقی نمی نماید که استایلتان کاری است، رسمی یا استایل های غیررسمی مانند بوهو، شلوار جین تیره رنگ همواره جذاب است. شما می توانید همراه شلوار جینتان، کت رسمی بپوشید یا آن را با کت چرم، شال گردن و بوت ست کنید و در موقعیت های رسمی، نیمه رسمی و غیررسمی بپوشید.

اورکت پشمی

یکی از بهترین گزینه ها برای روز های بسیار سرد یا برفی زمستان، اورکت پشمی است که هم شما را گرم نگاه می دارد و هم استایلی جذاب به شما می بخشد؛ البته این نوع کت ها گرانتر از انواع دیگر هستند، اما درعوض، بسیار مناسب موقعیت های رسمی هستند. اورکت های پشمی را می توان در رنگ های مختلف خرید، اما شما می توانید برای داشتن استایلی خاص از رنگ های آبی ملوانی، زغالی یا شتری بهره ببرید.

بوت

بوت ها انتخاب هایی مناسب برای فصول سرد سال هستند؛ چه برای آقایان و چه برای خانم ها. بوت ها در طرح ها، مدل ها و رنگ های مختلفی ارائه می شوند و در این زمینه، دست شما حسابی برای انتخاب باز است. یکی از بهترین ویژگی های بوت ها این است که تقریبا می توانید آن ها را با هر لباسی ست کنید، از کت تک چرم یا جین گرفته تا شلوار جین، اورکت و بارانی.

شلوار جین لبه برگردان

بهترین نوع جین برای این شلوارها، نوع ضخیم آن است که وقتی لبه اش را مقداری بر می گردانیم، به همان حالت باقی بماند، بنابراین معمولا این نوع شلوار ها را از باکیفیت ترین نوع پارچه جین درست می نمایند. شما می توانید این شلوار ها را با کت تک یا اورکت ست کنید.

کت جین

اگر جزو آن دسته از آقایانی هستید که استایل کژوآل (راحت و غیررسمی) را می پسندید، کت جین بهترین انتخاب برای شماست؛ البته این کت ها چندان مناسب دمای زیر صفر نیستند و بیشتر به درد روز هایی می خورند که دمای هوا متعادل تر است. شما می توانید کت جین را با شلوار پارچه ای و بلوز یقه گرد نیز ست کنید تا استایلتان کمی رسمی تر گردد.

کت تک پشمی

یکی دیگر از گزینه های لباس پشمی مردانه برای زمستان، کت تک است که استایلی کژوآل به شما می بخشد. این لباس علاوه براینکه شما را گرم نگاه می دارد، به جذابیت شما نیز اضافه می نماید و مناسب موقعیت های نیمه رسمی نیز هست.

شما می توانید کت تک پشمی را با پیراهن ست کنید و اگر در موقعیتی غیررسمی هستید، دکمه های بالایی آن را باز بگذارید یا در شب های سرد سال نیز آن را با بلوز یقه گرد بپوشید. در مواقعی که دما کمی بالا رفت یا وارد محیط سربسته شدید نیز به راحتی کت را در دست بگیرید.

بارانی

کت بارانی برای آقایان، استایلی کلاسیک به همراه می آورد و بسیار مناسب روز های بارانی و سرد سال است. معمولا بارانی ها رنگ های خنثی دارند، بنابراین به راحتی می توان آن ها را با لباس های مختلف ست کرد؛ مثلا پیراهنی که دکمه های بالایش باز است یا یقه اسکی. رنگ آبی بلوبری، یکی از رایج ترین و کلاسیک ترین رنگ ها برای بارانی هاست، اما شما می توانید رنگ های دیگری نیز انتخاب کنید.

کت وشلوار پشمی

این نوع کت وشلوار ها به گونه ای هستند که شما را در روز های سرد سال، گرم نگاه می دارند، اما ازطرفی اجازه نفس کشیدن نیز به شما می دهند. شما می توانید این نوع لباس را با پیراهن مردانه یا بلوز یقه گرد بپوشید تا استایلی نیمه رسمی یا غیررسمی داشته باشید یااینکه برای داشتن استایلی رسمی، کت وشلوار را با پیراهن مردانه و کراوات بپوشید. اگر دمای هوا بسیار پایین است، می توانید برروی کتتان، اورکت بپوشید.

شال گردن

با شال گردنی ضخیم در زمستان به جنگ سرماخوردگی بروید. برخلاف تصور اکثر مردم، این اکسسوری، تنها مناسب استایل زنانه نیست و یکی از بهترین روش ها برای تکمیل استایل زمستانی خانم ها و آقایان است. شما می توانید شال گردن را محکم دور گردنتان بپیچید یا آن را به صورت شل روی گردنتان آویزان کنید؛ انتخاب با خودتان است.

پیراهن بافتنی یقه گرد

این نوع پیراهن ها یکی از سنتی ترین و کلاسیک ترین گزینه های فهرست ما هستند. پیراهن یقه گرد بافتنی، راه خوبی برای داشتن استایلی شیک و مردانه درعین مبارزه با سرمای زمستان است. شما می توانید این نوع پیراهن ها را با کت تک، اورکت، شلوار جین یا پارچه ای بپوشید.

پلویور زیپ دار

اگر هوا به قدری سرد است که قصد دارید چند لایه لباس را روی هم بپوشید، پلوور زیپ دار یکی از بهترین گزینه هاست. این نوع لباس با لباس های زیادی ست می گردد؛ مثلا با بلوزی به رنگ روشن و کت تکی پشمی به رنگ تیره برای مواقعی که به محل کارتان می روید یا همراه با شلوار جین و تیشرت آبی ملوانی یا مشکی برای استایلی کژوآل (راحت و غیررسمی).

بلوز بافتنی اورسایز

اگر دوست دارید که در روز های پاییزی و زمستانی، استایلی راحت داشته باشید، بلوز های بافتنی اورسایز را به شما پیشنهاد می کنیم؛ چه بلوز های کوتاه روی باسن و چه بلوز های بلند تا روی زانو.

شما می توانید این نوع بلوز ها را با پیراهن کلاسیک رسمی و شلوار جین بپوشید یا با پلووری بزرگ به رنگ پاستلی و شلوار کتان برای استایلی غیررسمی. اگر هوا سردتر شد، ترکیب بلوز بافتنی اورسایز با اورکت بزرگ، شال گردن و دستکش، پیشنهاد خوبی است.

ژاکت کشباف

این نوع ژاکت ها بسیار گرم و مناسب اواخر فصل پاییز و فصل زمستان هستند. شاید فکر کنید که ژاکت کشباف، تنها مناسب مردان مسن است، اما اینگونه نیست. روش های زیادی برای ست کردن این نوع لباس ها وجود دارد که خلاف آن را ثابت می نماید.

مثلا ترکیب آن با کت تک اندامی. اگر به دنبال استایل غیررسمی هستید، می توانید ژاکت را همراه با تیشرت و سوییشرت بپوشید. این نوع استایل بسیار مناسب زمانی است که قصد دارید چند لایه لباس بپوشید.

یقه اسکی

یقه اسکی یکی از جذاب ترین لباس های زمستانی برای آقایان است. شما می توانید یقه اسکی را همراه با پیراهن مردانه، کت تک یا حتی کت جین بپوشید. با انتخاب مناسب، می توانید یقه اسکی را، هم در موقعیت های رسمی و هم رویداد های غیررسمی یپوشید؛ مثلا اگر یقه اسکی را با اورکت بلند و شلوار کتان بپوشید، آماده رفتن به مراسمی رسمی هستید.

دستکش چرم

دستکش، یکی از آیتم های ضروری پاییز و زمستان است که طرح ها و رنگ های مختلفی دارد و علاوه بر گرم نگاه داشتن دستانتان، استایلی جذاب نیز به شما می بخشد. رنگ های تیره مانند قهوه ای تیره و مشکی، بهترین گزینه ها هستند، اما می توانید در بعضی موارد مثل موقعیت های غیررسمی از رنگ های روشن نیز بهره ببرید.

کلاه بافتنی

اگر می خواهید بدون پوشیدن تعداد زیادی لباس، در روز های سرد سال، گرم بمانید، از کلاه بهره ببرید. کلاه بافتنی، گرما را حبس می نماید و اجازه نمی دهد که از سر فرار کند.

هنگامی که کلاه بافتنی بر سر می گذارید، مراقب باشید که استایلتان زیاد به سمت کژوآل (غیررسمی و راحت) نرود، چون ممکن است در اینصورت شلخته به نظر برسید. بهتر است که کلاه هایی را انتخاب کنید که اندازه سرتان هستند تا استایلتان بیشتر مناسب موقعیت های نیمه رسمی باشد؛ در غیر اینصورت، می توانید کلاه های بزرگ و گشاد به سر کنید.

جوراب پشمی

گرم نگاه داشتن پا در روز های سرد سال، بسیار لازم است. شما می توانید برای این کار از جوراب های پشمی شیک در رنگ های مختلف بهره ببرید، اما بهتر است که رنگ های خنثی و تیره را انتخاب کنید.

البته تناسب جوراب با کفش را نیز نباید فراموش کنید. بهترین گزینه ها برای جوراب پشمی، بوت و شلوار جین لبه برگردان است؛ در این صورت استایلی غیررسمی خواهید داشت. رنگ های تیره و خنثی بیشتر مناسب موقعیت های رسمی هستند.

پیراهن مردانه فلانل

برای مواقعی که قصد پوشیدن چند لایه لباس دارید و درعین حال می خواهید که استایلتان کژوآل (راحت و غیررسمی) باشد، پیراهن مردانه فلانل، انتخاب بسیار خوبی است. این پیراهن ها معمولا چهارخانه هستند و می توان آن ها را با لباس های زیادی ست کرد.

مثلا می توانید آن را با شلوار جین و تیشرت بپوشید تا استایلی غیررسمی داشته باشید یا برای استایل نیمه رسمی، بلوز یقه گرد و کت تیره به تن کنید. رنگ های کلاسیک مناسب این استایل، قرمز، آبی کمرنگ یا سبز هستند که اگر با کت یا شلوار جین یا چرم همراه شوند، ترکیبی عالی خواهند ساخت. برای شیک تر شدن استایلتان، می توانید دکمه های پیراهن را باز بگذارید و در زیر آن، لباسی ساده و بدون طرح بپوشید.

منبع: thetrendspotter

منبع: برترین ها
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 251

به "20 لباس مردانه زمستانی که آقایان باید در کمدشان داشته باشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 لباس مردانه زمستانی که آقایان باید در کمدشان داشته باشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید