اختلاف نظر بر سر قیمت گذاری جدید خودرو

به گزارش مجله زیتوا، در اولین جلسه خودرویی ستاد تنظیم بازار در سال جدید، به دلیل وجود اختلاف نظر حاضران جلسه، همچنان دستورالعمل قیمت خودرو بلاتکلیف مانده و قرار شد گزارشات ارائه شده توسط کارشناسان مورد ارزیابی بیشتری قرار گیرند و در جلسه هفته آینده ستاد تنظیم بازار تصمیم گیری ها انجام شود.

اختلاف نظر بر سر قیمت گذاری جدید خودرو

به گزارش خبرنگاران، امروز (دوشنبه)، اولین جلسه خودرویی ستاد تنظیم بازار در سال 1399 که هشتاد و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار بوده است، برگزار شد. در این جلسه قرار بود با ارائه گزارش دبیرخانه کمیته تنظیم بازار خودرو از فرآیندها و ضوابط سیاست گذاری این بخش، دستورالعمل های معین نرخ خودرو توسط معاونت امور صنایع، مرکز ملی رقابت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان معین شود.

بر همین اساس گزارش دبیرخانه کمیته تنظیم بازار خودرو از فرآیندها و ضوابط سیاست گذاری این بخش و دستورالعمل ها توسط سازمانهای ذی ربط معین و خوانده شد؛ اما بروز اختلافات در میان اعضای حاضر در جلسه باعث شد تا همچنان دستورالعمل قیمت خودرو بلاتکلیف بماند و بررسی آن به جلسات آینده این ستاد موکول شود.

در این جلسه اختلاف نظر بر سر قیمت خودرو به حدی بود که در نهایت قرار شد گزارشهای ارائه شده توسط کارشناسان مورد ارزیابی بیشتری قرار گیرند و در جلسه هفته آینده ستاد تنظیم بازار تصمیم گیری ها انجام شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 657

به "اختلاف نظر بر سر قیمت گذاری جدید خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف نظر بر سر قیمت گذاری جدید خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید