اطلاعیه فرودگاه مسقط درباره کارشکنی در فرایند بازگشت اتباع بحرینی

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، فرودگاه مسقط در مورد سرگردانی اتباع بحرینی در این فرودگاه در پی کارشکنی های آل خلیفه در پذیرش آنها، اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه فرودگاه مسقط درباره کارشکنی در فرایند بازگشت اتباع بحرینی

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

در این اطلاعیه آمده است: روز گذشته خطوط هواپیمایی (بحرینی Gulf air) که مسئول انتقال مجموعه ای از 76 بحرینی به منامه بود، پیش از پرواز بلیط های این افراد را لغو نموده و از سوار کردن آنها ممانعت نمود. این در حالیست که این افراد تمامی شرایط لازم برای پرواز را داشته و پیش از بسته شدن خروجی در محل حاضر بودند. این اقدام نقض قوانین بین المللی محسوب می گردد.

در ادامه این اطلاعیه ذکر شده است: فرودگاه تمام سعی خود را بکار بست تا با همکاری سازمان هواپیمایی مدنی، پلیس عمان و تمامی ارگانهای ذی ربط راه چارهی یافته و احتیاجات آنها را بر آورد، همانگونه که در موارد مشابه صورت می گیرد. بر همین اساس با سفارت بحرین در مسقط تماس حاصل شد.

این اطلاعیه می افزاید: در پی عدم دستیابی به راه چاره، طبق آنچه در موارد مشابه رخ می دهد، فرودگاه با شرکت هواپیمایی که این افراد را به مسقط آورده بود (هواپیمایی قطر) تماس حاصل نمود تا آنها را به مبدأ (تهران) بازگرداند. این امر با مخالفت شدید مسافران روبرو شده و حاضر به بازگشت نشدند.

در انتها اطلاعیه مذکور آمده است: از آنجایی که از ظهر روز یکشنبه 29 مارس تمامی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه مسقط متوقف می گردند، تلاشها برای انجام هماهنگی با سفارت بحرین در مسقط به ثمره نشست و قرار بر این شد هواپیمایی آنها را به فرودگاه بین المللی بحرین منتقل کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 540

به "اطلاعیه فرودگاه مسقط درباره کارشکنی در فرایند بازگشت اتباع بحرینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه فرودگاه مسقط درباره کارشکنی در فرایند بازگشت اتباع بحرینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید