انتشار کتابی درباره مد استایل

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران ، بر اساس آنچه در کتاب مطرح شده است، این کتاب نخستین اثر مد استایل در کشور است که از سوی یکی از مدل های مطرح بین المللی کشورمان به نام امیر زبده نگارش شده است.

انتشار کتابی درباره مد استایل

خواندن این کتاب علاوه بر اینکه ایجاد ذوق و شوق برای عکاسی و یادگیری علم مد و فشن در سنین مختلف ایجاد می نماید؛ باعث تاثیرگذاری آن در سبک زندگی و ایجاد ارتباط تازه جهت شروع زندگی تازه هم می گردد.

در این کتاب به مباحثی مانند سبک زندگی اسلامی و زیباشناسی در مادلینگ، تعریف و تاریخچه مادلینگ، آداب مادلینگ، راهنمای عملی مادلینگ، سبک های مد و فشن و تاریخچه برندهای معتبر جهان پرداخته شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

مدل تبلیغاتی صرفا به معنای تبلیغات تلویزیونی و بازیگر شدن نیست. این حوزه بخش های مختلفی دارد و مخاطبان آن مصرف کننده های عادی، افراد سرمایه دار، خانواده ها، والدین، بچه ها و...؛ به طور کل می توان گفت تمام اقشار جامعه را در برمی گیرد.

امیر زبده بیست و پنجم آبان ماه 1357 در تهران به دنیا آمد. با توجه به علاقه وافری که به امور تبلیغاتی و رشته مادلینگ، فعالیت خود را از سال 82 در ایران شروع نموده و پیروز به کسب توانایی ها و دستاوردهای بزرگی در رشته فتومادلینگ شده است. او در این سال ها برای شرکت مطرح ایرانی و خارجی کار مدلینگ نموده است.

کتاب مد استایل، اثر امیر زبده در 152 صفحه، شمارگان 200 نسخه و به بهای 70 هزار تومان از سوی نشر طوفان واژه ها راهی بازار نشر شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1525

به "انتشار کتابی درباره مد استایل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کتابی درباره مد استایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید