ببینید؛ از حالت روگ لایت بازسازی لست آو آس 2 رونمایی شد

به گزارش مجله زیتوا، استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) به تازگی تریلر تازهی از بازسازی لست آو آس 2 منتشر نموده که در آن حالت روگ لایت بقای تازه بازی با عنوان No Return را معرفی می نماید.

ببینید؛ از حالت روگ لایت بازسازی لست آو آس 2 رونمایی شد

این حالت به بازیکنان این امکان را می دهد که مسیر خود را در طول مرحله انتخاب نموده و مهارت های خود را در طول برخوردهایی تصادفی در فضاهای آشنای کمپین بازی نظیر جکسون، ایستگاه خبری کانال 13 و بسیاری دیگر آزمایش نمایند. این سناریوها هر بار ناآشنا و حتی غیرمنتظره خواهند بود. لازم به ذکر است که مرگ در No Return مانند هر حالت روگ لایت دیگری دائمی است، بنابراین اگر در میانه راه شکست بخورید، همه سلاح ها، آیتم ها و ارتقاهای جمع آوری شده برای آن دور از بازی را از دست خواهید داد و دوباره با مجموعه نوی از سناریوهای تصادفی آغاز می کنید.

در طول هر دور، بازیکنان باید بین برخوردهای مختلف با دشمنان یکی را انتخاب نمایند که نه تنها نوع حالت گیم پلی را معین می نماید، بلکه معین نموده که چه پاداش هایی را می توانید باز کنید. از طرفی در بین هر سناریوی مبارزه، به یک مخفیگاه باز می شد؛ جایی که می توانید مبارزه بعدی خود را به وسیله مسیری که روی تخته ای آورده شده، انتخاب نموده و خود را آماده کنید.

اگر تمام راه را تا خاتمه یک دور از بازی طی کنید، با یکی از شش باس آن روبرو می گردد. هر یک از آن ها را که شکست دهید، در دورهای بعدی مشاهده نخواهید کرد. هر دور از بازی چه با پیروزی به خاتمه برسد و چه به دست یک کلیکر یا شکارچی در میانه راه به خاتمه برسد، به یک امتیاز ختم می شوند و در واقع بر اساس عملکرد خود رتبه ای دریافت خواهید کرد.

چالش های حالت No Return به چهار نوع مختلف تقسیم می شوند و شامل Assault که شما را در برابر امواج دشمنان قرار می دهد، Capture که در آن شما باید به یک گاوصندوق پر از منابع ارزشمندی که دشمنان از آن محافظت می نمایند، نفوذ کنید، Holdout که در طی آن شما و یک دوست تحت کنترل هوش مصنوعی در برابر هجوم افراد آلوده در اطرافتان مقاومت نموده و در نهایت Hunted که در آن شما باید در مدت زمان خاصی زنده بمانید.

هر نوع از این چالش ها می توانند در مکان های مختلفی انجام شوند و برای اطمینان از اینکه هر دور تازه و متمایز از آنچه قبلا آمده است، ادامه یابد، مادها به طور تصادفی اعمال می گردد. انتخاب چالش های تاثیر یافته به وسیله مادها بر پاداش هایی که دریافت می کنید تأثیر می گذارد. این ها مهارت های شما را به روش های سرگرم نماینده و شگفت انگیزی آزمایش می نمایند، از جمله حالت هایی مانند پرتاب کردن بمب های مختلف به وسیله دشمنان به محض مرگ، مه غلیظی که نقشه را فرا گرفته و موارد دیگر که هنگام عرضه بازی مشاهده خواهید کرد. این مادها به نوعی پیچش های هیجان انگیزی را برای هر دور ارائه می دهند.

در این میان گمبیت ها چالش هایی اختیاری هستند که می توانند هر دور معینی را مجذوب کننده تر نمایند. از احتیاج به گرفتن تعدادی هد شات گرفته تا فرار از حملات تن به تن، این چالش ها می توانند به شما یاری کند تا برنامه ریزی خود را بهبود بخشیده و فرصتی برای توسعه استراتژی خود و در عین حال کار به سمت منابع اضافی برای آن دور از بازی به شما ارائه دهد.

در خصوص منابع، همانطور که می دانید، کمپین بازی دارای تعدادی سلاح قابل ارتقا برای الی و ابی و بعلاوه درختان ارتقاء مهارت است. این ایده ها به No Return منتقل می شوند، اما ارتقاها پس از هر دور به صورت مجدد تنظیم می شوند. بنابراین با پیشرفت، در خصوص ارتقای سلاح هایی که منابع بدست آورده خود را صرف آن ها می کنید یا اینکه چه مهارت هایی ممکن است برترین مزیت را در برخوردهای آینده داشته باشند، باید انتخاب های دشواری داشته باشید. اینکه کدام اسلحه ها دراپ می شوند نیز در هر دور نسبت به دیگری فرق دارد که این به نوبه خود روی روندهای ارتقایی که ممکن است بخواهید یا احتیاج داشته باشید برای اطمینان از بقا به آن ها بپردازید، تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

در حالت No Return علاوه بر کوشش برای زنده ماندن در هر دور، مجموعه ای از اهداف و قابلیت های قابل بازگشایی ارائه می گردد که از هر دور به دور بعدی منتقل می شوند. به طوری که حتی اگر نتوانید به باس نهایی برسید، همچنان به بعضی ویژگی ها سترسی دارید. این شامل شخصیت های نو، اسکین ها و موارد دیگر می گردد. این حالت با الی و ابی به عنوان شخصیت های قابل بازی آغاز می گردد، اما مجموعه گسترده تری از شخصیت ها وجود دارد که می توانید قفل آن ها را باز کنید که بعضی از آن ها که برای اولین بار در این سری قابل بازی هستند. با پیشروی در چالش های مختلف، می توانید قفل شخصیت هایی نظیر دینا، جوئل، تامی و جسی را باز کنید، در حالی که همراهان ابی یعنی لو، یارا، مل و مانی نیز همگی قابل باز شدن هستند.

هر شخصیت دارای ویژگی های منحصربه فردی است که سبک های بازی متفاوتی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، دینا با تله و بمب های بیهوش نماینده مجهز شده است و با بهره گیری از درخت مهارت خود می تواند تعداد بمب ها را دو برابر کند، در حالی که ابی با ارتقاهای مربوط به مبارزات تن به تن همراه شده است. سازندگان امیدوارند که این که تنوع به بازیکنان اجازه دهد که نه تنها روی سبک های بازی مورد علاقه خود وقت بگذارند، بلکه مکانیک هایی را که ممکن است کمتر استفاده نموده را آزمایش نمایند.

لازم به ذکر است که اگرچه هر دور از بازی تصادفی محسوب می گردد، اما می توانید به طور جداگانه شخصی سازی هایی را انجام دهید که به شما امکان می دهد که عوامل مختلفی را که بر گیم پلی No Return تاثیر می گذارند، روشن یا خاموش کنید. در این میان یک دور نو هر روز در دسترس خواهد بود تا مهارت های خود را در برابر دیگر افراد در سراسر دنیا ثابت کنید. در نهایت لازم به ذکر است که این حالت در زمان عرضه ریمستر بازی در دسترس خواهد بود و به صورت جداگانه قابل تجربه است. هرچند سازندگان بیان نموده اند که جهت آشنایی با گیم پلی، بهتر است که قبل از آن ابتدا به تجربه کمپین بپردازید.

بازسازی لست آو آس 2 قرار است در تاریخ 19 ژانویه 2024 (29 دی 1402) برای پلی استیشن 5 عرضه گردد. پیش خرید بازی نیز هم اکنون در دسترس است. در ادامه می توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 آذر 1402 بروزرسانی: 20 آذر 1402 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 2031

به "ببینید؛ از حالت روگ لایت بازسازی لست آو آس 2 رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ از حالت روگ لایت بازسازی لست آو آس 2 رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید